Justin Bieber Türk takipçisinin reklamını yaptı! İşte o paylaşım...

27 Ekim 2019, 10:32
Justin Bieber Türk takipçisinin reklamını yaptı! İşte o paylaşım...

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, sosyal medya hesabından Bursalı doğa fotoğrafçısı, gezgin ve kuş gözlemcisi Burak Doğansoysal’a ait bir fotoğraf paylaştı ve diğer kullanıcılar tarafından takip edilmesi için not düştü.

İnstagram platformunda120 milyon takipçiye sahip olan popüler şarkıcı Justin Bieber, paylaşımlarında Bursalı doğa fotoğrafçısı, gezgin ve kuş gözlemcisi Burak Doğansoysal’a da yer verdi.Justin'in paylaşımından sonra Bursalı Belgesel yapımcısı Burak Doğansoysal'ın takipçi sayısı ikiye katlandı.

Burak Doğansoysal

Doğansoysal "Sabah telefonuma baktığımda yüzlerce bildirim görünce çok şaşırdım. Kısa sürede durumu anladım. Justin Biber’de özel mesajla fotoğrafı çok beğendiğini ve paylaşacağını belirtmiş. Yüzlerce mesajda hayranlarından geldi" şeklinde açıkladı ve fotoğrafın teması konusunda şu sözlerini açıklamalarına ilave etti:

 "Yabancı" adlı TV belgesel serisi çekimleri esnasında çektiğini anlatan Doğansoysal, Bibeber'e fotoğrafın hikayesini de şu şekilde anlattı, "5 yavrusu olan bir anne çita, yavruları henüz sütten kesilmediği için avlandıktan sonra bir an önce kendisi besleniyordu. Çitalar için sırtlanlar, aslanlar, leoparlar ve hatta büyük yırtıcı kuşlar tehdit oluşturabiliyor. Masai Mara'nın bu bölgesinde yaptığımız çita çekimleri esnasında bu anne yavrularını doyurabilmek için her gün ava çıktı, çoğu zaman da başarılı oldu. Teşekkürler Justin Bieber...’’

İŞTE O PAYLAŞIM;

 Burak Doğansoysal’ın paylaşımı

JUSTİN BİEBER'IN DİĞER HABERLERİ;

Tek tekerlekli bisiklet hobisi ile tanınan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, önceki gün Beverly Hills'te bisiklet sürerken objektiflere takıldı. Kameralara gösteri yapmak isteyen Bieber, bir anda dengesini kaybedip yere kapaklandı. İşte, saniye saniye görüntüleri...

Justin BieberJustin Bieber bisiklet kazasıJustin Bieber bisikletten düştü

Yere düşen şapkasını aldıktan sonra ünlü şarkıcı bisiklet sürmeye kaldığı yerden devam etti.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar