Kate Middleton Prenses Diana’nın tacıyla dolaşıyor!

13 Aralık 2019, 11:10
Kate Middleton Prenses Diana’nın tacıyla dolaşıyor!

Lady Diana’nın en sevdiği, Cambridge Aşıklarının Düğümlü Tacını takan İngiliz Kraliyetinin gelini Kate Middleton, dikkatleri üzerine çekti.

Her yıl Londra'da düzenlenen Kraliçe’nin, İngiltere’nin uluslararası ilişkilere atfettiği  Diplomatik Resepsiyon’da Cambridge Düşesi Kate Middleton, Prenses Diana’nın tacıyla gözleri kamaştırdı.

Kate Middleton Prenses Diana’nın tacını taktı

Kraliçe Elizabeth’in, Middleton’a hediye ettiği gerdanlık, Kraliçenin Buckingham Sarayı’nda diplomatlara verdiği görkemli resepsiyonda gözleri kamaştıran bir diğer aksesuar oldu.

Kraliçe Elizabeth’in Kate Middleton'a hediye ettiği gerdanlık

DİĞER HABERLERİ;

Kate Middleton, üç çocuğunun en küçüğü olan Prens Louis’i haftalığı 15 dolar olan müzikal oyun okuluna göndermeye başladı. Henüz bir yaşında olan Prens Louis, çocuklar için oluşturulan müzikal oyun grubuna giderek başka çocuklarla dans ederek sosyalleşiyor.

Dolayısıyla Kate Middleton da diğer anneler gibi bebeğinin yanında şarkı söylüyor ve dans ediyor.

MIDDLETON VE WILLIAM ZOR ANLAR YAŞADI!

Kate Middleton ile Prens William Pakistan'dan ayrılmadan önce Lahor kentini de ziyaret etmek istedi. Programa göre yarım saatlik bir uçak yolculuğunun ardından İslamabad'a dönme planları suya düştü.

Prens William ile Kate Middleton

Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçakla İslamabad'a doğru yola çıkan ünlü çift, uçak gök gürültülü sağanak yağışa yakalandı. Sık sık türbülansa giren uçak iki saatin üzerinde havada durmak zorunda kaldı. İki sefer deneme sürecinde İslamabad Havaalanı'na iniş yapılamaması nedeniyle heyet geceyi sağ salim geçirmek için Lahor kentine geri döndü.

Prens William ile Kate Middleton haberleri

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar