Tarkan 21 Aralık'ta final yapacak! 5 milyon 300 bin TL'lik kazanç...

03 Aralık 2019, 13:09
Tarkan 21 Aralık'ta final yapacak! 5 milyon 300 bin TL'lik kazanç...

11 yıl aradan sonra Avusturya’nın başkenti Viyana’da verdiği konserle gündeme gelen Tarkan, 6 Aralık'ta Almanya’nın Hannover şehrinde sahne alacak.

16 Ekim'de Londra'da başlayan Avrupa turnesinin sonuna yaklaşan Tarkan, geçen akşam İsviçre'de 5 bin 500 kişiye konser verdi. Soğuk havaya rağmen konser yerinin kalabalık olması gözlerden kaçmadı. 6 Aralık’ta ise Almanya’nın Hannover şehrinde olacak.

Tarkan

 Toplamda 7 konser verdiği turneden, 5 milyon 300 bin TL kazanç elde eden Tarkan, son konserini ise 21 Aralık’ta Köln’de vererek final yapacak.

TARKAN AVRUPA TURNESİNDE!

AFAS Live’da sahne alan Tarkan, hemen arkasından Avusturya’nın en büyük konser alanlarından biri olan Wiener Stadthalle’de sevenleri ile bir araya geldi. Heyecanı gözden kaçmayan şarkıcı, konsere uzun bir ara vermesinden dolayı da üzgün olduğunu dile getirir açıklamalarda bulundu.

Tarkan Viyana Konseri

Sahnede “Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım” diyen Tarkan, sahne ve ışık şovlarıyla da izleyicilere görsel bir deneyim yaşattı. 

Tarkan

Tarkan, konser serisi kapsamında 30 Kasım’da Zürih- Samsung Hall’da, 6 Aralık’da Hannover TUI Arena’ da ve 21 Aralık’da Cologne Lanxess Arena’da sevenleriyle buluşacak.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar