Meryem 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meryem 7. bölüm izle! Meryem'i bekleyen büyük tehlike...

20 Eylül 2017, 17:30
Meryem 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meryem 7. bölüm izle! Meryem'i bekleyen büyük tehlike...

Kanal D'nin zirveleri kimselere kaptırmayan dizisi Meryem 7.bölümüyle nefes kesti. Oktay'a olan güvenini tamamen kaybeden Meryem gerçekleri Savaş'a anlatacak mı? Heyecan dolu son bölümün ardından Meryem 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sevdiği adam uğruna bir suçu üstlenen Meryem'in hikayesi hız kesmeden devam ediyor. Kanal D'de yayınlanan Meryem 7.bölümde  Güçlü ile Burcu’nun peşine düştüğü kanıtlar, kazanın tüm detaylarını gün yüzüne çıkarmaya hazırlanırken; Oktay’a olan inancını kaybeden Meryem ise Savaş'a kaza ile ilgili tüm gerçekleri anlatmaya karar verir. Peki, heyecan dolu 7.bölümün ardından, merakla beklenen Meryem 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem 8.bölüm fragmanı

Meryem 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Furkan Andıç, Ayşe Ayçin Turan ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı Meryem 8.bölümü 20 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Meryem 7.bölüm izle!

Meryem son bölümde neler oldu?

Meryem, kendisi gibi kazadan sadece Savaş’ın büyük kayıpları olduğunu düşünür. Evlenmeyi planladığı Sevinç ve bebeğini kaybeden Savaş, öfkesinden bir şey kaybetmese de Meryem’in suçlu olmadığını düşünmeye başlar. Meryem’in de kalbinin yaralı olduğunu gören Savaş, onun Oktay’ı koruduğuna emin olur. Meryem’in, Oktay’ı neden koruduğunu merak eden Savaş, bu kez beklenmedik sorularla karşısına çıkacaktır.

Meryem’i takip eden Savaş, onun Derin ile buluştuğunu görür. Derin ile nasıl bir ilişkileri olduğunu merak eder. Güçlü ise kaldırılmış gizli dosyaların tekrar incelenmesini ister. Burcu’nun bir şeyleri atlayabileceğini düşünen Güçlü, kanıtların tekrar değerlendirilmesine sebep olur.

Gizli dosyaların ortaya çıkması, Meryem ile Oktay arasında yeni bir hesaplaşmaya sahne olur. Meryem, artık Oktay’a güvenmediğini ve aralarındaki her şeyin bittiğini itiraf eder. Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Oktay için asıl sürpriz; Meryem’in kazaya dair her şeyi Savaş’a anlatacak olmasıdır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar