Seda Sayan bir daha ekrana çıkamayacak mı?

12 Ekim 2017, 09:51
Seda Sayan bir daha ekrana çıkamayacak mı?

Son olarak Show Tv'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında ele aldıkları konu yüzünden davalık olan Seda Sayan'ın programının akıbeti belli değil.

Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu 'Artık Susma' programı bir süredir annesinin Yeşilçam yıldızı olduğunu iddia eden Murat Şar isimli kişiyi konuk ediyordu. Şar'ın iddiaları annesinin Hale SoygaziHülya Koçyiğit, Nebahat Çehre, Türkan Şoray ve Filiz Akın gibi ünlü isimlerden birisi olduğu ve kendisini evlatlık verdiği yönündeydi.Son olarak ise usta oyuncu Hale Soygazi konuyu mahkemeye taşımıştı.

Milliyet gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu konuyu köşesine taşıdı. Koloğlu, Seda Sayan'In ekrana çıkmaması gerektiğini söyledi. İşte o yazı:

“40 yıllık büyük sır perdesinde önemli gelişme! Yeşilçam’ın yıldızı Hale Soygazi, Murat’ın annesi olduğu iddialarına canlı yayında cevap verecek mi? Murat Şar, sürpriz tanıkların ışığında annesine kavuşabilecek mi?” Üç haftadır Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Artık Susma’da bunlar konuşuluyor.
 
İş öyle bir noktaya geldi ki, “Ya bitecek ya bitecek” dediklerinden. Her iki tarafın “Özür dilerim yanlışlık oldu” demeye hakkı yok. ‘Gerçeğin şovu’ dedikleri... Soygazi’de ortaya tersi bir durum çıkarsa kim bilir neler söylenecek? Etik olarak, Seda ve Uğur’un iddialarının asılsız olduğu resmi olarak ilan edilirse, bundan böyle ekrana çıkmamaları gerekir. İşin şakası yok ya da olmamalı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Tülây 11 ay önce Şikayet Et
  Böyle bir konuda reklam olurmu
  Cevapla
 • Haso 11 ay önce Şikayet Et
  Kaldirilsin milleti uyutuyorlar Turkiyenin sorunlari var teror ekonomi issizlik fakirlik gelir dagiliminda adaletsizlik varda var millet bunlara odaklansin
  Cevapla
 • Fatoş. 11 ay önce Şikayet Et
  Bence.daha.çok.reklam.yapıyorlar.
  Cevapla
 • aynur 11 ay önce Şikayet Et
  Ugur aslani seda kulaniyo seviyesizce. O insanlari zan altinda birakiyolar yazik
  Cevapla
 • Gülnaz eren 11 ay önce Şikayet Et
  İzdivaç proğramında çıktı insanlanları kandırmaları şimdede düşünmeden Türkiyeye ünlünün yanındayız kapansın artık böyle proğlamlar
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun