Sezonun trend gelinlik modelleri

11 Kasım 2018, 09:32
Sezonun trend gelinlik modelleri

Her genç kızın giymeyi hayal ettiği gelinliklerin 2019 yılı modelleri şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Birbirinden farklı ve iddialı gelinlik modellerini sizler için radarımıza aldık. İşte 2019 yılının gelinlik modelleri...

Her yıl farklı modellerle karşımıza çıkan gelinliklerde bu yol tül ve dantellerin daha ağırlıkta olacak. Kusursuz ve şık görünmek isteyen gelin adaylarının aylarca kararsız kaldığı gelinlikleri sizler için mercek altına aldık ve alternatiflerle beraber isteğinize sunuyoruz. 

İŞTE 2019 YILININ GELİNLİK MODELLERİ

Duvak ve el çiçeği gibi detaylarla tamamlanan gelinliklerde belden sonrası kabaranlar, inci detaylı, tüllü ve dantelli gibi kumaşlar 2019 yılına damga vuracak. 

İngiliz stili olan viktroyen modelleri masalsı bir düğün isteyen gelin adaylarına en çok tavsiye edilir. Eskitme kumaşı ve dokusu ile göz dolduran bu bu tarzın biraz daha hırpalı görünümü ise daha asi gotik ruhlu gelin adaylarının tercihleri arasında yer alır. 

Zarif sade ve şık olmak isteyenler için ise oversize kurdalelerle belden bağlamalı gelinlikler tercih listelerinde ilk sıralarda yerini alıyor. 

Tüm gelinliği kaplayan şifon ve yumuşak dokulu tüllerle ise unutulmaz bir düğüne imza atabilirsiniz. Ayrıca uzun bir kuyruk modele sahip olan gelinlikle sezonun en dikkat çekenini tercih edebilirsiniz. 

Genellikle ceket omuzlarında ve paltolarda kullanılan casual kesim artık gelinlik modellerinde de yer aldı. 2019 yılının en ilginç tasarımı olan bu gelinlik modellerini genellikle sadeliği seven gelin adayları tercih ediyor. 

Dantel tutkusu gelinlik modellerinde 50'li yıllardan beri değişmeyen bir tutku haline gelmiştir. Bazen sadece üst ya da alt kısımda kullanılan bu kumaştan artık tüm gelinliklerde yapılıyor.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar