Özel davetlerde giyilen tüllü ve dantelli kıyafet modelleri

12 Şubat 2019, 13:00
Özel davetlerde giyilen tüllü ve dantelli kıyafet modelleri

Kış sezonuna girmemize rağmen tül detaylarının yeniden çıkması her ne kadar şaşırtıcı olsa da kullanışlı alanlarda bulunması davet şıklığına kolayca hazırlanmanızda yardımcı olur. Modelleri ile beraber haberimizin detayında her şeyi bulabilirsiniz.

Ara yıl mezuniyetleri kış düğünleri ya da davetleri ve doğum sonrası yapılan partilerde her kadın en gözde olmak ister. Bu durumu yakalamanın çok kolay yolları var. İlk önce sezonun renkleri ve desenlerini tercih ederek hem modayı yakından talip ettiğinizi göstermiş olursunuz hem de şıklık iddianızı korursunuz. 

Tül ve dantel detayları bu sezonda gelinlik, nişanlık ve abiyeler de demode modası olarak geri döndü. Bu moda anlayışı eskiye dönüşün şık dokunuşu olarak yapılır. Ancak özel davetlerde gelinlik, nişanlık ve abiyeler çok aşırı kaçtığında daha soft kıyafetler tercih edilmelidir. 

ORTA ÇAĞ DETAYLARI

Minimal partilerde ise daha sakin ama stilinizi yansıtan parçaları tercih ederek farkınızı göstermelisiniz. Orta çağ detaylı kıyafetlerde boğazdan aşağı inen ve beli kısmını da saran dantel işlemeleri ile astar üstüne tül detayları ile zarif ruhunuzu yansıtabilirsiniz. 

ÇİÇEK DETAYI

Sezonun son zamanlarında kıyafetlerde görülen çiçek detayları ilk bahar ve yaz mevsimlerine yakışıyor gibi görünse de moda uzmanların yaptığı en iyi ters köşe oldu. Kışın sıcaklığı yansıtacak olan bu detaylı kıyafetler kapalı alandaki özel davetlerde rahatlıkla kullanılabilir. 

İŞ YEMEĞİ DAVETİ

Ofis şıklığında abartı gibi dursa da iş yemeklerinde tercih edilebilen siyah ve beyaz uyumunu dolduracak dantel ve tül detaylı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Sezonun çan eteği ve bir gömlekle yakalayacağınız şıklıkla hem günü kurtarmış hem de tarzınızı yansıtmış olursunuz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar