2019 çanta modası

01 Nisan 2019, 08:32
2019 çanta modası

İlkbahar yaz sezonuna girerken en şık çanta modelleri de mağaza vitrinlerindeki yerini aldı. 2019 ilkbahar yaz döneminde bizleri hangi tarz çantalar bekliyor? En stil ve tarz çanta önerilerini sizler için derledik. 2019 yılının ilkbahar yaz sezonu çanta modasını haberimizden takip edebilirsiniz.

İlkbahar kapıda, yaz gelmek için sırasını bekliyor. Peki 2019 ilkbahar ve yaz sezonunda bizleri nasıl çanta modelleri bekliyor? Uzun çantalar mı yoksa geniş ölçülüler mi? Koyu tonlar mı, baharın cıvıl cıvıllığını yansıtan açık renkler mi? Sizler için 2019 ilkbahar yaz döneminin çanta modasını derledik. İşte 2019 çanta modası!

İKİLİ ÇANTALAR

İkili çanta modeli

Sanırız bu yazın en dikkat çeken çanta modeli bu olacak. Ofislerimizde kullandığımız ikili bilgisayar ekranları gibi bu çantalar da çok amaçlı ve rahat bir kullanım sağlayacak demek mümkün.

VİNTAGE ÇANTALAR

Vintage çanta modeli

Eskiyi çok seviyorum diyorsanız vintage çantalar tam da size göre. Bu ilkbahar yaz sezonunda, sıklıkla göreceğimiz vintage çantalar, size aradığınız o eski tadı geri kazandıracaktır.

ŞEFFAF ÇANTA

Şeffaf çanta

Zannediyoruz ki içlerindeki en cesur model bu. Özellikle kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve özel eşyalarınızı bulundurduğunuz çantanızın şeffaf olması oldukça riskli durumlar teşkil edebilir. Yine de model olarak şık ve dikkat çekici olduğunu söyleyelim.

TÜYLÜ ÇANTALAR

Tüylü çanta modeli

Eğer gösterişli ve lüks görünümlü modeller kullanmayı seviyorsanız, çoğunlukla deri üzerine parça eklenerek tasarlanmış olan bu tüylü çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezonda karşımıza oldukça fazla çıkacağı kesin.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar