2019-20 kış tunik modelleri

30 Ekim 2019, 08:14
2019-20 kış tunik modelleri

2019 kış sezonu artık vitrinlerin başrolünde. Dünya renk otoritesi Pantone'nin önerdiği renkleri tasarımlarında yansıtan kış sezonu tunikleri, hem spor hem de klasik olarak modelleriyle dikkat çekiyor. Sweatshirt, gömlek vb. model kalıplarında da üretilen tesettür tunik modelleri, geometrik desenleri üzerinde taşıyor. 2019 kış tunik modasının tüm ayrıntıları haberimiz içerisinde!

2019 kış döneminin tunik modası, oldukça şık ve dikkat çekici modelleri karşımıza çıkarıyor. Pantone markasının belirlediği renklere göre hazırlanan tunikler; her yaş ve kesime hitap eden çizgilere sahip. Günümüz modasında, tuniklerin yalnızca tesettür giyim için üretilmediği, ve her giyim tarzına sahip hanım için oldukça tercih edilen bir parça olduğu biliniyor. Tuniklerinizi isterseniz klasik kesim kumaş pantolonlarınızla, isterseniz jeanlerinizle oldukça şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Bu sezonda bir tunik satın alırken, yanıtını bilmeniz gereken birkaç soru bulunuyor. Bu sorular sırasıyla şöyle; 2019-20 kış tunik modasında hangi renkler moda? Modellere yakından bakıldığında; spor tunik ve klasik tunik, tarz olarak birbirlerine uyumlu mu? Armine, Kayra, Sefa Merve, Alvina ve Trendyol gibi markaların 2019-20 kış tunik modelleri nasıl? Sorular sizde, cevapları içeriğimizde. Bu içerik sizlere, tüm soruların yanıtlarını vermeyi vaat ediyor. Eminiz; kış sezonu için tunik tercih edenlere, iyi bir rehber içerik olacak.

PANTONE 2019 SONBAHAR KIŞ RENKLERİ İÇİN TIKLAYIN...

2019 KIŞ TUNİK MODASI

Kahve tonlarının ağırlık kazandığı tunikleri bu dönemde sıkça görmek bir yana, geometrik desenler de sıklık kazanacak demek mümkün. Tuniğin tamamını kapsayan desenler, fazla baskın olmadan tuniğin ana rengiyle bir uyum sağlıyor.

spor tunik modelleri

Pantone markası bu kışın rengi olarak; biber kırmızısı, toz pembesi, hardal sarısı, açık kahverengi ve yeşil olarak belirledi. Nitekim tuniklerde de bu renkleri görmek mümkün. Tuniklere en çok hakim olansa ön kısa arka uzun parçalar. Bu dönem bu tarz modelleri sıkça göreceğimiz kesin.

Spor tunikler daha salaş bir forma sahip olsa da, klasik tunikler vücudu saran bir form yapısına sahip.

2019 KIŞ TUNİK MODELLERİ

armine tunik

ARMİNE: 200 TL - 220 TL

tunik kombinleri

ARMİNE: 240 TL - 280 TL

2019 tunik modası

ALVİNA: 99 TL

tunik modelleri alvina

ALVİNA: 134 TL

tunik modelleri kayra

KAYRA: 88 TL - 152 - 176 TL

uzun tunik modelleri

SEFA MERVE: 23 TL - 25 TL

 tunik modelleri sefamerve

SEFA MERVE: 40 TL

trendyol tunik

TRENDYOL: 56 TL - 112 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar