2019 sezonunun tunik modelleri

07 Nisan 2019, 13:42
2019 sezonunun tunik modelleri

2019 ilkbahar ve yaz sezonu kapıda. Peki bizleri ne tarz tunikler bekliyor. Spor ve klasik tuniklerde hangi tarz modeller moda? Sizler için, 2019 ilkbahar ve yaz dönemine damgasını vuracak olan tunik modellerini, 2019 tunik modasını derledik. Tunik modasında nasıl kombinler moda? Zühre, Sefa Merve gibi markalar nasil bir tunik çizgisiyle karşımıza çıkıyorlar? İşte 2019 ilkbahar ve yaz tunik modası!

2019 ilkbahar ve yaz döneminin tunik modası belli oldu. Farklı renk ve kesimlerde karşımıza çıkacak olan tunik modasında bizleri nasıl modeller bekliyor merak ediyor musunuz? Tunik modasında nasıl kombinler moda? Zühre, Sefa Merve gibi markalar nasil bir tunik çizgisiyle karşımıza çıkıyorlar? Spor tunik ve klasik tunik, tarz olarak birbirlerine uyumlu mu olacaklar? İşte 2019 ilkbahar ve yazının tunik modası! 

ÇİÇEK MODASI

Yeşil tunik

Yeşil tonlarının ağırlık kazandığı tunikleri bu dönemde sıkça görmek bir yana, çiçek desenleri de sıklık kazanacak demek mümkün. Tuniğin bitim kısımlarına doğru tasarlanan çiçek modelleri, fazla baskın olmadan rengiyle bir uyum sağlıyor.

ÖN KISA ARKA UZUN

Nar çiçeği tunik

Pantone markası bu ilkbahar ve yazın renkleri olarak nar çiçeğini belirledi. Nitekim tuniklerde de bu renkleri görmek mümkün. Tuniklere en çok hakim olansa ön kısa arka uzun parçalar. Bu dönem bu tarz modelleri sıkça göreceğimiz kesin.

Ön kısa arka uzun model tunik

SPOR TUNİKLER

Spor tunikler

Spor tuniklerde, klasik tuniklere oranla renklerde değil fakat modellerde bir farklılık göreceğiz. Özellikle etek-üst tarzı iki parçalı model stilleri dikkat çekiyor. Ön kısa arka uzun stili de yine spor tuniklerde hakim olacak.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar