Mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

19 Nisan 2019, 08:03
Mint yeşili rengi nasıl kombinlenir?

Bahar deyince akla gelen ilk renk tonlarından olan mint yeşili, her modelde karşımıza çıkıyor. Sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran mint yeşili tonuyla, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamınız için farklı kombinler deneyebilirsiniz. Sizler için ofisinizde uygulayabileceğiniz mint yeşili ofis kombinlerini derledik. Zara, Oleg Cassini, Sefa Merve gibi markalar mint yeşiliyle nasıl modeller sunuyorlar?

İlkbahar için akla gelen ilk renklerden biridir mint yeşili. Sadeliği ve göz alıcılığı bir arada bulunduran bu ton, bulunduğunuz her ortamda sizlere farklılık sağlar. Bu mekanlara, vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz ofis ortamınız da dahildir. Peki nasıl kombinler yapabilir, mint yeşilini hangi renklerle birleştirebilirsiniz? Sizler için tam da bu soruya yanıt buldukç Zara, Oleg Cassini, Sefa Merve gibi ünlü markalar mint yeşili ile nasıl modeller sunuyorlar tabi onları da derledik.

Mint yeşili kombinleri

SEFA MERVE: 109.90 TL

Tuniklerinizde kullanacağınız mint yeşiline, kot mavisi eşlik etsin. Birbirine yakın duran bu iki renk bir bütün oluşturmanızı sağlar. Şal renginizi ise biraz daha koyu seçmeniz uygun olacaktır.

ZARA - Blazer: 339.95 TL

Artık sezonuna girmiş olduğumuz blazer ceketlerinizi mint yeşili tonunda seçebilir, bu ceketi beyaz bir elbiseyle tamamlayabilirsiniz. Bu size ferah ve aydınlık bir görüntü kazandıracaktır.

OLEG CASSİNİ: 295 TL

Üzerimize giyeceğimiz tiril tiril elbiseleri mint yeşili seçersek, onları da oversize trençkotlar ile kombinleyebiliriz. Renk için bir sınırlandırmamız yok.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar