2019 ilkbahar/yaz moda trendleri

17 Nisan 2019, 07:41
2019 ilkbahar/yaz moda trendleri

Havalar her ne kadar tam olarak ısınmamış olsa da, ilkbahar ve yaz sezonunun trend parçaları kataloglardaki yerini almaya başladı. Peki 2019 ilkbahar ve yazının trendleri neler? Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Koton gibi ünlü markaların ilkbahar ve yaz sezonunun trend modellerini ve sezonun trendlerini sizler için derledik. İşte 2019 ilkbahar ve yaz sezonunun trend modelleri! Detaylar haberimizde!

İlkbahar ve yaz sezonunu hem rahat hem de şık geçirmek isteyenlerden misiniz? Havalar her ne kadar tam olarak ısınmamış olsa da, ilkbahar ve yaz sezonunun trend parçaları kataloglardaki yerini almaya başladı. Peki 2019 ilkbahar ve yaz sezonunun trendleri neler? İlkbahar sezonunun şıklığınıza şıklık katacak trend parçalarını sizler için derledik. Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Koton gibi markaların ilkbahar/yaz trend modellerini, fiyatlarıyla birlikte sizlere sıraladık. İşte 2019 ilkbahar/yaz trendleri! 

BÜYÜK ŞAPKALAR

İlkbahar/yaz trendleri

ZARA: 119.95 TL

Şapkalarda minimalize out maximum dikkat in! Karma renkler ya da düz renkler üzerine tasarlanmış hasır şapkalar da oldukça ilgi çekici.

NUDE BEJ

İlkbahar/yaz trendleri

BERSHKA: 119.95 TL

Her ten rengine kolayca uyum sağlayabilme yetisiyle dikkat çeken nude bej, özellikle ceket trenç kotların en ilgi çekici rengi oluyor.

DANTEL

İlkbahar/yaz trendleri

STRADİVARİUS: 99.95 TL

Her zaman için sadeliğin timsali olan dantel tasarımı, klasik yapıdan sıyrılıyor. Dantel tasarımlı spor kıyafetlerini de bluzları da sıkça göreceğiz.

KARIŞIK DESENLER

İlkbahar/yaz trendleri

KOTON: 169.99 TL

Çiçek vb. tasarımlardan sıkılmış olanlar için birbirinden farklı renklerle tasarlanmış karışık desenler tasarımı oldukça popüler.

ASİT DENİM PANTOLONLAR

İlkbahar/yaz trendleri

PULL&BEAR: 119.95 TL

1980'li yılların en popüler parçalarından biri olan asit denim pantolon modelleri, 2019 ilkbahar yaz sezonunun trendleri arasında.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar