Yaz aylarında kolay eşarp ve şal bağlama yöntemleri

30 Mayıs 2019, 13:19
Yaz aylarında kolay eşarp ve şal bağlama yöntemleri

Kullandığımız şal ve eşarp modellerinde birbirinden farklı tasarımlara ve bağlama modellerine yöneliriz. Peki özellikle yaz ayları için kolay eşarp ve şal bağlama yöntemleri nasıl olmalı? Sizler için eşarp ve şal bağlama noktasında kolaylık sağlayacak yöntemleri ve Armine, Aker, İpekyol ve Zara gibi markaların şal ve eşarp modellerinin fiyat aralıklarını derledik. Eşarp ve şal modasının tüm detayları haberimizde.

İlkbahar ve yaz sezonunda alt ve üst giyim olduğu kadar eşarp ve şallar da farklı tasarım ve modellerle dikkat çekiyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte en çok dikkat çeken konuysa şal ve eşarpları nasıl bağlamalı sorusu oluyor. Daha rahat bir kullanım sağlamak ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için belirli yöntemleri kullanmanız gerekir. İçeriğimiz içerisinde kolay eşarp ve şal bağlama yöntemlerini, bununla birlikte 2019 ilkbahar ve yaz sezonunun en trend şal, eşarp modellerini fiyatlarıyla birlikte derledik. Eminiz bu içerik sizlere, eşarp ve şal modası adına güzel bir yol gösterici olacak. İşte yaz aylarına özel farklı eşarp ve şal bağlama stilleri! Ama öncelikle kolay eşarp ve şal bağlama yöntemlerine bakalım:

ebru sever türk

KOLAY EŞARP VE ŞAL BAĞLAMA YÖNTEMLERİ

İlk önceliğiniz kumaş olsun. Seçeceğiniz kumaş, istediğiniz görüntüyü elde etmeniz adına doğru orantılıdır. Bu anlamda en zor olan kumaş türü, bilinmelidir ki ipek kumaş türüdür. Kattığı şıklık sebebiyle en çok tercih edilen bu kumaş türü, kullanması en zor modellerdendir. Rahat ve sabit durması oldukça zor olan ipek kumaşlar yerine, kalın ve pamuklu kumaşları tercih edin.

eşarp bağlama

İkinci önceliğiniz ise bone. Şal ve eşarbınızın daha rahat durabilmesi için gerekli olan bu parça, sizler için büyük bir nimet. 

Ve elbette üçüncü ve en önemli nokta iğne kullanımı. Eşarp ve şallarınızın üzerine kullanacağınız iğneler, kumaşınızın daha kullanışlı olmasını sağlar ve düşmesini engeller. 

yaz aylarında eşarp ve şal bağlama

Şimdi de Armine, Aker, İpekyol ve Zara gibi markaların şal, eşarp modelleri ve fiyatlarına bakalım:

ŞARP VE EŞARP MODELLERİ VE FİYATLARI

Armine eşarp modelleri

ARMİNE / EŞARP: 159.90 TL

Aker şal modelleri

AKER / ŞAL: 54 TL

AKER / ŞAL: 35 TL

AKER / ŞAL: 35 TL

İpekyol eşarp modelleri

İPEKYOL / EŞARP: 299 TL

İPEKYOL / EŞARP: 159 TL

Zara şal modelleri

ZARA / ŞAL: 59.95 TL

ZARA / ŞAL: 59.95 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar