Sezonun trend kutu çanta modelleri

19 Mayıs 2019, 08:25
Sezonun trend kutu çanta modelleri

Çanta modelleri deyince akla çok geniş bir model skalası geldiği ne yazık ki söylenemez fakat az da olsa, ilgi çekebilecek tarzlar da bulunur. Bunlardan biri de, sizlere klasikleri unutturacak olan kutu çanta modelleri. İlkbahar ve yaz sezonunun trendleri arasına yerleşen kutu çanta modelleri; Zara, Matmazel ve Elle gibi markaların çanta kataloglarında da yer alıyor. Trend kutu çanta modelleri detayları haberimizde.

Giyeceğiniz kıyafeti, ayakkabınızı hatta takacağınız aksesuarları bile belirlediniz ancak çantanız konusunda halen kararsız mısınız? Bu içeriğimiz bunun için var. Size hem doğru çanta seçimini öğretmek hem de sezonun trend modeli olan kutu çanta modelleriyle tanıştırmak için. Çünkü biliyoruz ki; bir kombini tamamlayan ve doğru kılan şey şüphesiz ki çantadır. Moda konusu kendi içerisinde birçok açmaza ayrılabilir ancak çanta modelleri, sandığımız kadar çok çeşitli değil. Ancak bu sezonun trend olmuş bir modeli mevcut. O da her türlü forma uyum sağlayabilecek olan kutu çanta modelleri. Bu içerik içerisinde kutu çanta modellerini ve fiyat aralıklarını derledik. Tabi bununla da kalmayıp bir de doğru çanta seçimi noktasına değindik. Peki doğru çanta seçimi nasıl olmalıdır?

DOĞRU ÇANTA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Çanta kullanımı bir yerde kişinin karakteristik özelliklerine de bağlıdır. Biz kadınlar her zaman için tedbirli olmayı ve işi riske atmamayı severiz. Bu durum aynı zamanda organizasyona olan yetimizi de ortaya koyar. Bu sebepledir ki hep geniş ve büyük çantalar tercih ediyor olabiliriz. Ancak önemli olan çantanın iş gücü değil bizim vücut tipimize yakışıp yakışmadığı gerçeğidir.  

Omuz çantaları pratik gibi dursa da sağlık açısından her zaman tavsiye edilebilecek bir model değildir. Taşıdığı yükler sebebiyle bir zaman sonra omzumuza ağrı yapabilir. El çantası modellerindeyse; tıpkı bir üst paragrafta belirttiğimiz gibi vücut tipini ciddiye almanız gerekir. Kısa boylu ve minyon tipli biriyseniz, el çantaları sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Ancak tam aksi bir vücut tipine sahipseniz de, el çantaları sizi olduğunuzdan daha iri gösterecektir.

Yine dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise çantanın vücut üzerindeki birim noktasıdır. Çanta bittiği noktaya dikkat toplatacağı için çanta boyunuzu buna göre hazırlamanız gerekecektir. Örneğin; karın bölgenizin çok geniş olduğunu düşünüyorsanız, çanta boyunuzun burada bitmesine müsaade etmeyin. 

Omuz çantası modelleri

Haydi gelin şimdi kutu çanta modellerine ve fiyat aralıklarına bakalım:

SEZONUN TREND KUTU ÇANTA MODELLERİ

Kutu çanta modelleri

MORHİPO / ÇANTA: 399 TL

TRENDYOL / ÇANTA: 40 TL

Elle çanta modelleri

ELLE / ÇANTA: 200 TL

ELLE / ÇANTA: 200 TL

Kutu çanta modelleri 2019

MATMAZEL / ÇANTA: 175 TL

N11 / ÇANTA: 70 TL

Zara çanta modelleri

ZARA / ÇANTA: 110 TL

ZARA: ÇANTA: 130 TL

ZARA / ÇANTA: 240 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar