Sezonun trend gömlek modelleri

29 Mayıs 2019, 07:19
Sezonun trend gömlek modelleri

Renk ve desen çeşitleriyle ilkbahar ve yaz sezonunun trend modelleri arasında kendisine yer bulan gömlek modelleri, doğru kombinle daha da öne çıkabiliyor. Koton, Bershka, H&M, Mango ve Zara gibi dünyaca ünlü markaların kataloglarında da kendisine sıkça yer bulan gömlek modasında, öne çıkan modelleri ve doğru kombin önerilerini sizler için derledik. Sezonun trend gömlek modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

İlkbahar ve yaz sezonunda birbirinden farklı stillerle karşımıza çıkan gömlek modelleri, hem rahatlık sağlıyor hem de şık bir görüntü sunuyor. Birbirinden farklı modelleriyle bu sezona da damga vuran gömlek modelleri, doğru kombinlendiği taktirde etkisini daha çok hissettirecektir. Bu içeriğimiz içerisinde de hem gömlek kombinlerken dikkate alınması gereken tüyoları hem de sezonun trend gömlek modellerini ve fiyat aralıklarını derledik. 

Gömlek modelleri nasıl kombinlenir?

GÖMLEK MODELLERİNİ KOMBİNLEME TÜYOLARI

Gömlek modelleri, her sezonda rahatlıkla giyilebilen parçalar olarak karşımıza çıkar. Bu sebepledir ki gömlekler için özel bir kombin yapma girişiminde bulunmayız. Oysa böyle yaparak, gömleğin oluşturacağı etkiyi öldürmüş oluruz. Peki bunu nasıl önleyebiliriz? Her parçada olduğu gibi gömlek modellerinde de önemli olan  ‘vücut tipine göre giyinme’ kuralıdır.

Ancak bununla birlikte, uygulayacağımız kombinin bize yakışıp yakışmadığına da önem vermemiz gerekiyor. Gömlek kombininde en çok dikkat edilmesi gereken, renk karmaşasından uzak durmanız. Tabii her şeyin fazlasında olduğu gibi rengin de fazlasında bir takım zararlar var. Ancak uygun renklerle bu tarz bir karmaşıklıktan uzakta istediğiniz kombinasyonu oluşturacağınız bir kombin tasarlamanız mümkün.

Renk kombinasyonuna önem verdiğiniz gömlek kombinasyonunda, maksimum 4 renk tercih edin. 4. Rengi ise çanta ve ayakkabı aksesuarlarıyla tamamlayın. Gömlekleriniz hareketli ve desenliyse, pantolon ve etekleriniz düz olsun. Tam tersi bir durumdaysa gömlekleriniz düz olsun. Böylelikle desen, tasarım karmaşasından kurtulmuş olursunuz.

Ancak gömlekleriniz için en uygun olan modeller; bol paça pantolonlar, midi etekler ve skinny jeanler olacaktır.

Gömlek modelleri nasıl kombinlenir?

Şimdi de ünlü markaların kataloglarında yer alan gömlek modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım:

SEZONUN TREND GÖMLEK MODELLERİ VE FİYATLARI 

Bershka gömlek modelleri

BERSHKA / GÖMLEK: 41.95 TL

BERSHKA / GÖMLEK: 41.95 TL

BERSHKA / GÖMLEK: 41.95 TL

Gömlek modelleri ve fiyatları

BERSHKA / GÖMLEK: 55.95 TL

BERSHKA / GÖMLEK: 99.95 TL

BERSHKA / GÖMLEK: 119.95 TL

H&M gömlek modelleri

H&M / GÖMLEK: 60 TL

H&M / GÖMLEK: 139 TL

H&M / GÖMLEK: 170 TL

Koton gömlek modelleri

KOTON / GÖMLEK: 70 TL

KOTON / GÖMLEK: 70 TL

KOTON / GÖMLEK: 80 TL

Mango gömlek modelleri

MANGO / GÖMLEK: 130 TL

MANGO / GÖMLEK: 130 TL

MANGO / GÖMLEK: 160 TL

Zara gömlek modelleri

ZARA / GÖMLEK: 149.95 TL

ZARA / GÖMLEK: 159.95 TL 

ZARA / GÖMLEK: 199.95 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar