Sezonun trend hamile giyim modelleri

30 Mayıs 2019, 07:41
Sezonun trend hamile giyim modelleri

Hamile kadınlar için yaz sezonunda hem rahat hem de şık bir görüntü oluşturmak oldukça zordur. Sizler için bu içeriğimiz içerisinde, hamile kadınlara özel giyim modellerini derledik. İşte LC Waikiki, Patırtı, De Facto, Morhipo ve E-Gebe markalarının kataloglarında yer alan hamile giyim modelleri ve fiyat aralıkları. Sezonun trend hamile giyim modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

Moda konusunda her zaman rahatlık ön plandadır. Bu durum özellikle hamile giyim için önemli bir noktadır. Peki hamileler nasıl giyinmelidirler? Sezonun yeni modellerinde bizleri nasıl hamile giyim modelleri bekliyor? Bu soruların yanıtını içeriğimiz içerisinde verdik. Ancak öncesinde hamile bir kadının bir kıyafet seçimi yaparken nelere dikkat etmesi gerektiğine bir bakalım:

Hamile elbisesi modelleri

HAMİLELER SEÇİM YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİLER?

Hamile giyiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta rahatlık ve esnekliktir. Özellikle karın bölgesini sıkmayacak olan bir elbise, bluz ve bel kısmında iz bırakmayacak bir pantolon en doğru seçim olacaktır.

İlkbahar ve yaz sezonunda ilk tercih elbiselerden yana olmalı. Tiril tiril elbiseler hem kişiyi sıkmaz hem de rahatlık sağlar. Aynı şekilde spor giyim de bu anlamda faydalı bir modeldir. Buzlarda ise geniş yakalar, en doğru tercih olacaktır. 

Son olarak; alt giyimde belden lastikli, eşofman ve spor tarzı pantolonlar karın bölgesinde sıkılık oluşturmadığı ve iz kalmasına engel olduğu için avantajlıdır. Öyleyse şimdi hamile giyiminde öne çıkan modellere fiyat aralıklarına bakalım:

SEZONUN TREND HAMİLE GİYİM MODELLERİ

Hamile giyim lcw

LC WAİKİKİ / HAMİLE GİYİM: 60 TL

LC WAİKİKİ / HAMİLE GİYİM: 65 TL

LC WAİKİKİ / HAMİLE GİYİM: 80 TL

Hamile giyim De Facto

DE FACTO / HAMİLE GİYİM: 25 TL

DE FACTO / HAMİLE GİYİM: 50 TL

DE FACTO / HAMİLE GİYİM: 25 TL

Hamile giyim Morhipo

MORHİPO / HAMİLE GİYİM: 190 TL

MORHİPO / HAMİLE GİYİM: 190 TL

MORHİPO / HAMİLE GİYİM: 180 TL

Hamile giyim e-gebe

E - GEBE / HAMİLE GİYİM: 209.65 TL

E - GEBE / HAMİLE GİYİM: 195.65 TL

E - GEBE / HAMİLE GİYİM: 300.65 TL

 

Hamile giyim Patırtı

PATIRTI / HAMİLE GİYİM: 190 TL

PATIRTI / HAMİLE GİYİM: 200 TL

PATIRTI / HAMİLE GİYİM: 200 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar