Çizgili modeller nasıl kombinlenir?

03 Haziran 2019, 08:08
Çizgili modeller nasıl kombinlenir?

Desen konusunda akla ilk gelen tasarımlardan olan çizgili modeller, bu yıl ki yaz modasında tıpkı diğer yaz sezonlarında olduğu gibi yine başrolde. Peki çizgili parçaları nasıl kombinleyebiliriz? Çizgili parçaları en iyi şekilde sunabileceğiniz detaylar nelerdir? Çizgili modelleri en iyi şekilde kombinlemenizi sağlayacak detaylar, haberimiz içerisinde.

Çizgili modeller için klişeleşmiş kombinlerden sıyrılma dönemi geldi. Enine çizgiler kilolu gösterir, desenli çantalar doğru kombin önerisi değildir algılarını bir kenara bırakın ve kimliğinizi, giydiğiniz kıyafetler üzerinde yansıtın. Çünkü 2019 yazında bizleri, çok farklı bir çizgili kıyafet modası bekliyor. Peki bu moda içerisinde neler yer alıyor? İstediğimiz şıklığı elde etmek için dikkat etmemiz gereken en önemli nokta nedir? İçeriğimiz içerisinde bu sorulara yanıt bulduk. Herkesin ezbere bildiği o, 'moda, insanın kendine yakışanı giymesidir' sözünü, çizgili kıyafet modasında tüm ayrıntılarıyla görüyoruz. Tulum, elbise, t-shirt ve pantolon modelleri... Belirttiğimiz gibi önemli olan doğru kombin. Onun dışında uygulayacağınız her şey, yenilenen çizgili kıyafet modasına uyum sağlayacaktır. Öyleyse şimdi bu modaya daha yakından bakalım:

Çizgili elbise kombinleri 2019

Çizgili kıyafet kombinleme yöntemleri

Birbiriyle uyumlu iki renkle yapılan denge, üçüncü bir renkle her zaman için farklı bir anlam kazanır. Bu renk için aykırı ton da denilebilir çünkü diğer 2 renge oranla zıt duracaktır. Öyle ki  üçüncü ton, desenli bile olsa kombininizi tamamlayacaktır.

çizgili parça kombinleme önerileri

Bu parçaları kombinlerken, bir trençkot da en iyi arkadaşınız olacaktır. Sizi daha genç ve cool gösterecek olan bu parçalar, çizgili desenleri daha belirgin hale getirecektir. Özellikle maksi boy bir trençkot, bohem bir tarz oluşturacaktır.

çizgili trençkot

h&m çizgili elbise modelleri

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar