2019 yaz sezonu sırt çantası modelleri

09 Haziran 2019, 08:28
2019 yaz sezonu sırt çantası modelleri

Yaz sezonunun en dikkat çeken çanta modelleri arasında, sırt çanta modelleri yer alıyor. Zara, Mango, Koton, H&M, Beymen gibi ünlü markaların kataloglarında yer almaya başlayan sırt çantası modelleri, hem renk hem de tasarım açısından oldukça dikkat çekiyor. Peki sırt çantası modelleri hangi fiyat aralıklarıyla karşımıza çıkıyor? 2019 yaz sezonu sırt çantası modelleri, tüm detaylarıyla haberimizde.

Çanta kullanımında birçok detay dikkat çekiyor. Omuz, askılı, el... Yaz sezonunun trend modeli ise sırt çantaları oluyor. Hem kullanışlı hem de zarif olan bu modeller, kombinlerinizde de şıklık oluşturuyor. İç haznesi geniş, boyu uzun olan sırt çantaları, spor ve vintage tarzlarıyla kataloglardaki yer alıyor. Tabi bununla birlikte bir sırt çantası seçerken nelere dikkat edilmeli konusuna da ayrıca değinilmesi gerekilir? Sizler için hem 2019 sırt çantası modellerini ve fiyat aralıklarını hem de bir sırt çantası satın alırken nelere dikkat edilmesi noktasına değindik. 

sırt çantası modelleri

SIRT ÇANTASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bir sırt çantası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, dayanıklılıktır. Bir çantanın dayanıklılığını; fermuarı ve askısı belirler. Bu sebeple, sırt çantanızı seçerken fermuar ve askılarınızı oldukça çok kontrol edin. Önerimiz; iskelet sistemi esnek ve şekillendirilebilir olan çantalar olacaktır.

Dayanıklılığı kadar önemli olan bir diğer nokta ise vücut tipinize olan uygunluğudur. Çok uzun boylu veya geniş omuzlu birisi iseniz, askıları uzun olan ve bele oturan bir sırt çantası modeli tercih edebilirsiniz. Tam tersi vücut ölçülerine sahipseniz de, askıları kısa ve bele oturmayan çantaları kullanın.

2019 SIRT ÇANTASI MODELLERİ

sırt çantası beymen

BEYMEN: 4.199 TL

BEYMEN: 1.299 TL

sırt çantası mango

MANGO: 150 TL

MANGO: 170 TL

sırt çantası zara

ZARA: 130 TL

ZARA: 170 TL

sırt çantası koton

KOTON: 120 TL

KOTON: 50 TL

sırt çantası hm

H&M: 139 TL

H&M: 119 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar