Meghan Markle'nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan iş stili kombinleri

12 Eylül 2019, 07:51
Meghan Markle'nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan iş stili kombinleri

Vogue Dergisi için stil önerilerinde bulunan kraliyet gelini Meghan Markle, kadınlara özel iş stili önerilerinde bulundu. Markle'nin hazırladığı stil önerilerinden ilham alarak sizler için kraliyet şıklığını ve asaletini ofisinize yansıtacak ofis kombinlerini sunduk. Bu kombinler, hem iş stilinize kraliyet havasını katacak hem de sonbaharı en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak.

Kraliyet ailesinin gelini Meghan Markle, bu unvana kavuşmadan önce bir sinema oyuncusuydu. Filmlerinde de sıkça ofis stilini yansıtıyordu. Artık Vogue Dergisi'ne editörlük yapan Meghan Markle, belki de bundan ilham alarak Vogue takipçilerine özel bir ofis stili içeriği hazırladı. Markle, Kraliyetin var olan asalet kavramını da yansıtan stil önerileriyle kadınlara ayrı bir şıklık kazandırıyor. Bizler de bu önerilerden ilham alarak, 'Meghan Markle'nin Kraliyet stilini ofis ortamına taşıyan kombinler' içeriğini oluşturduk. Ofis ortamında bir prenses kadar asil olmak, içeriğimiz içerisinde saklı. İşte sonbahara özel iş stili kombinleri!

meghan markle giyim tarzı

MEGHAN MARKLE STİLİNDEN İLHAM ALINAN KOMBİN ÖNERİLERİ

Beyaz pantolon kombinleri için siyah, kırmızı gibi alışılagelmiş zıt renklerden uzaklaşma vakti. Markle stilinde beyaz pantolon üzerine gri bir gömlek sade ve şık bir stil oluşturulmasını sağlıyor. Bununla birlikte kalem etek üzerine beyaz gömlek kombini de etkisini halen daha yitirmiş değil.

ofis şıklığı 2019

Kalem etekleri istediğiniz her renkte rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Etek rengi siyah ve lacivert tonlarıyla tercih edip gömleği değiştirebilirsiniz. Böylelikle üst giyimle dikkat çekmiş olursunuz.

ofis stili 2019

ofis giyim kombinleri

Markle'nin stili, diğer kraliyet üyelerine de yansımış durumda. Onların stillerine bakınca da, pantolon ceket kombinleri ile kemer detaylı pantolon ve kol detaylı gömlekler asalet kavramını üzerinde taşıyor diyebiliyoruz.

bayan pantolon ceket kombinleri

SONBAHARA ÖZEL İŞ STİLİ KOMBİNLERİ

adl ışık trençkot

ADL IŞIK CEKET / TRENÇKOT: 200 - 250 TL

ofis kıyafetleri bayan

ADL IŞIK - PANTOLON: 150 TL 

koton ceket

KOTON - CEKET: 135 TL - 170 TL

iş kadını kıyafet kombinleri

KOTON - CEKET: 150 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar