Siyah renkle yapılabilecek kombin önerileri

15 Ekim 2019, 08:09
Siyah renkle yapılabilecek kombin önerileri

Siyah renk, en zor gibi görülen ancak doğru şekilde kombinlendiğinde en kolay olan renklerden biridir. Koyu rengin oluşturduğu sert etki, doğru renk seçimleri ve stil adımlarıyla rahatlıkla kırılabilir. Öyleyse sizler de, bu içerik sayesinde siyah renk ile ilgili en doğru kombin önerilerine ulaşabilirsiniz. İşte siyah renkle yapılabilecek kombin önerileri!

Siyah renk, en çok hangi parçalarda trenddir? Bu parçalar, hangi parçalarla uyumlu olur? Hangi renkler siyah ile uyumludur? Bu içerik içerisinde hem siyah renk kombinleme yollarına hem de siyah renk kombin önerilerine yer verdik. Beyaz, sarı ve kırmızı renklerin, siyahın tamamlayıcı tonları olduğu, herkesin malumudur. Peki sonbaharın en trend siyah parçaları hangileridir? Ve uyumlu parçaları nelerdir? İşte tüm bu soruların yanıtı!

siyah renk kombinleme yolları

SİYAH RENK KOMBİNLEME YOLLARI

Siyah renk tam olarak bir asillik temsilidir. Koyu kabul edilse de doğru renklerle kombinlendiği zaman istenilen şıklığın oluşturulması da mümkün. Kullanılan doğru renkler, siyahın sahip olduğu tüm sertliği kıracaktır. Siyah renk belki kapalı ve sert bir izlenim oluşturuyor algısına sahip olabilirsiniz ancak siyah renkle, daha şık ve minimalize kombinler oluşturabilirsiniz.

deri ceket modelleri

Siyah rengin hakim olduğu en trend parçalar arasında deri ceketler bulunur. Bu parçalar, hem spor hem de asi bir şıklık oluşturur. Kombin parçası olarak, beyaz salaş bir tshirt oldukça uyumlu duracaktır.

siyah elbise modelleri

Elbette sadece deri ceketler değil, elbiseler de bu anlamda oldukça uyumlu duracaktır. Siyah uzun boğazlı bir elbise, hem kışın hem de estetik şıklığın en özel temsildir. Bu parçaları, kısa topuklu bir çizme ile oldukça şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

SİYAH RENK KOMBİN ÖNERİLERİ

siyah renk kombin önerileri

ZARA: 40 TL - 90 TL

siyah ile uyumlu renkler

ZARA: 120 TL - 160 TL

birbirine yakışan renkler

KOTON: 150 TL - 250 TL

siyah renk kombin

KOTON: 100 TL - 110 TL

kıyafette renk uyumu

BERSHKA: 130 TL - 250 TL

birbirine yakışan renkler

BERSHKA: 90 TL - 200 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar