Çeyiz trendinde dantel pike takım modelleri

02 Aralık 2018, 17:28
Çeyiz trendinde dantel pike takım modelleri

Çeyiz sandığının en gözde ve en kıymetli parçaları arasında yer alan danteller, 2019 yılında zarif pike takımlarıyla yeniden karşımıza çıkıyor. 2019 dantel pike takımlarını sizler için bir araya getirdik.

El emeği göz nuru dantellerin artık kullanılmadığı düşünülse de çeyiz sandığınıza eklemek isteyeceğiniz hem de yatak odanızı süsleyecek en zarif pike takımı dantellerin 2019 yılı modellerini sizler için bir araya getirdik.

Dünyaca ünlü markaların pahalı fiyatlara satıldığı pike takımlarını satın alıp masraf yapmak yerine hem kendiniz yapabileceğiniz hem de serdiğinizde herkesin ilgi odağı olacak yeni model pike takımları, zarifliğiyle de göz kamaştırıyor.

Tığ işi yapmayı bilenlerin rahatlıkla hazırlayabileceğini ve bilmeyenlerinde videolardan kısa sürede öğrenebileceği modeller, yatak odalarında ferah ve rahat bir görünüm oluşturacaktır.

Pratik yapımlarıyla da gelir kaynağınız haline getirebileceğiniz pike takımları, çeyizinizin vazgeçilmez parçası haline gelecek.

İŞTE 2019 PİKE TAKIMI DANTEL MODELLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Hava Kurnaz 1 yıl önce Şikayet Et
    Merhaba ben bir model beğendim onu satın almak istiyorum yapmak için değil bu konuda yardımcı olabilirmisiniz semt olarak yazın oraya geleyim
    Cevapla