Günübirlik gezilebilecek turlar

21 Nisan 2018, 07:41
Günübirlik gezilebilecek turlar

Birçok kişi yeni yerler keşfetmek ve görmek ister ancak yoğun iş temposu nedeniyle vakit bulamaz. İşte sizlere sadece bir gününüzü alacak günü birlik tatil turları...

Hafta sonu hep aynı yerlere gitmekten sıkıldıysanız bu mekanlar tam size göre... Hem uygun fiyata hem de kısa zaman harcayarak farklı yerler keşfedebilirsiniz. 

KAPADOKYA

Eşsiz güzelliği ve farklı coğrafi özellikleri ile pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kapadokya, günü birlik turlar içerisinde en çok tercih edilenidir. Peri Bacaları'nın arasından güneşin batışını izleyebilir ya da balonla Kapadokya'nın üzerinde gezerek farklı bir izlenim edinebilirsiniz. 

YEDİGÖLLER TURU 

Sakin doğası ve temiz havası ile görülmeye değer Yedigöller, çok uygun fiyatlara gezilebilecek bölgeler arasındadır. Sabah kalvaltınızı yemyeşil bir doğanın içinde yaparak sakin ama eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. 

İSTANBUL İÇİ TURLAR

Eğer İstanbul'da yaşıyor ve 'ben şehirden çıkamam' diyorsanız İstanbul'un tarihi mekanlarını rehber eşliğinde gezebileceğiniz turlarda mevcut. Rehber eşliğinde yapılan şehir içi turlarında yaşadığınız şehrin tarihini ve güzelliklerini daha yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca bu turlar fiyat seçenekleri ile son derece uygundur. 

BİLECİK, SÖĞÜT VE OSMANELİ TURU

Tarihi mekanlarda gezmek ve Osmanlı Devleti'nin kurulduğu coğrafyayı görmek istiyorsanız bu turu sakın kaçırmayın. Tur boyunca tarihi mekanların gezilmesinin yanı sıra doğa yürüyüşleri de gerçekleştiriliyor. Bunların dışında Şeyh Edebali'nin ve Orhan Gazi'nin türbeleri de ziyaret edilecek yerler arasında.

AMASRA TURU 

Karadeniz Bölgesi'nin en güzel bölgelerinden biri olan Amasra hem deniz görmek hem de huzurlu bir gün geçirmek isteyenler için oldukça ideal. Amasra hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

EFES MERYEM ANA KİLİSESİ TURU

Ege Bölgesi'nin en çok görülmeyi hak eden yerlerinden biri Efes Harabeleri ve Meryem Ana Kilise'sidir. Bu mekanlar birbirlerine son derece yakın konumlarda bulunurlar. Bakmaya doyamayacağınız Efes Harabeleri ve tarihi dokusu ile sizleri kendine hayran bırakacak Meryem Ana Kilise'si ziyaret etmeye değer mekanlardır. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar