Burçların giyim tarzları nasıldır?

11 Temmuz 2018, 07:22
Burçların giyim tarzları nasıldır?

Burçların karakter yapınıza olduğu kadar giyim tarzınıza da etki ettiğini biliyor musunuz? İşte sizlere en kötü giyinen burçtan, en iyi giyinen burca kadar burçların giyim tarz ve tercihleri...

Kişilerin sahip oldukları burçlar, sadece karakter yapılarını değil, giyim tarzlarını da etkiliyor. Burcunuzun ne kadar stil sahibi olduğunu merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız bu haberi okumalısınız. 

AKREP 

Akrep burçları kıyafet seçimine en az vakit harcayan burçlardır. Akrep burçlarının her zaman giydikleri standart kıyafetleri vardır. Alışılmışın dışında kombinler denemezler. 

BALIK

Balıklarda kolay kolay farklı tarzları denemezler. Her zaman yumuşak renkleri tercih ederler. Kıyafet konusunda risk almaktan hoşlanmazlar. 

YAY

Yay kadınları bohem tarzlardan ve rahat kıyafetlerden hoşlanırlar. Hareketlerini kısıtlamayan kıyafetler, her zaman birinci tercihleri olur. 

BAŞAK 

Titizlikleri ile bilenen başak burçları, giyim tarzları konusunda da bu titizlikleri gösterirler. Kıyafetleri her zaman temiz ve ütülüdür. Ancak onlarda kombinlerinde risk almayı sevmezler. 

ASLAN 

Aslan burçları her zaman aşırıya kaçmadan şık olmanın peşindedirler. Şık ve zarif kıyafet seçimleri ile ortamda ilgi odağı olmayı başarırlar. 

BOĞA

Boğa kadınları her konuda olduğu gibi kıyafet seçerken de pratiktirler. Gösterişli kıyafetler yerine sade, şık ve rahat kıyafet tercih ederler.

TERAZİ

Terazilerin belirli bir tarzları yoktur. Bazı günler çok iddialı kıyafetler tercih ederken bazı günler sade ve gösterişsiz kıyafet tercihleri vardır. Ancak terazi burcu ne giyerse giysin kendine yakıştırır. 

KOÇ 

Giyim tercihlerinde sadelikten yana olan koç kadınları, karmaşık kombileri sevmezler. Her zaman kombilerinde tek renk kullanırlar. 

OĞLAK 

Pahalı ve şık giyinmeyi seven oğlak kadınları kıyafet tercihlerini her zaman yeni tarzlardan seçerler. Yenilikleri denemeyi seven oğlak kadınları tarzları ile dikkat çekmeyi başarırlar. 

İKİZLER

İkizler, tarzlarında farklılık yapmayı en çok seven burçlardan biridir. Modern ve retro parçaları beraber kullanmayı severler. 

YENGEÇ 

Tarzları ile dikkat çekmeyi seven yengeçler, iddialı giyinmeyi severler. Dikkat çeken renkler ve farklı parçalar kombinlerinin vazgeçilmezleridir. 

KOVA 

Kovalar modanın kalıplaşmış kurallarına giyim tarzları ile baş kaldırırlar. Kendi tarzlarını yaratarak bir moda ikonu olabilirler. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar