Özel günler için gidilecek romantik mekanlar

14 Şubat 2019, 07:21
Özel günler için gidilecek romantik mekanlar

Özel günlerde sevdiklerinizle beraber güzel ve unutulmaz vakit geçirmek için kaliteli ve elit mekanları sizler için derledik. İşte, özel günlerde tercih etmeniz gereken mekanlar...

Şehir merkezine kurulmuş bir çok kafe, restoran ve çeşitli mekanlar mevcuttur. Her işletmenin kendine özgü bir kuralı ve konsepti vardır. Bu tarz yerlerin göze hitap etmesinin önemli olduğu kadar konforu da tartışılmaz bir beklentidir. Peki, özel günler için hangi mekanlar tercih edilmelidir? Romantik mekan arayanlar için öneri haberimizin ayrıntıları için içeriğe göz atınız.

GİDİLMESİ GEREKEN ROMANTİK MEKANLAR

Seyri İstanbul

Haliç bölgesine yakın olan Seyr-i İstanbul Avrupa yakasında ailecek veya sevdiklerinizle gidebileceğiniz doğru bir seçim olabilir. Kırmızı halı konsepti ve tuğla duvar görünümüyle rustik bir ortamda romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Gündüz gittiğinizde ise Haliç manzaralı bir kahvaltı keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Seyri istanbul cafe

 Adı üstünde Seyr-i İstanbul Kafe'den İstanbul'u seyre dalabilirsiniz. Bol bol fotoğraflar çekerek sevdiklerinizle beraber anılarınızı unutulmaz hale dönüştürebilirsiniz.

Kanlıca Teras cafe

Kanlıca'da bulunan Teras Kafe'nin iç mekanında göze en çok çarpan objesi sobalardır. Dağ evi görünümündeki bu mekanda özel günlerinizi kutlayabilir ailecek samimi bir mekan için de burayı tercih edebilirsiniz.

Kanlıca teras cafe kahvaltı

Kanlıca'nın meşhur olarak bilinen Kanlıca Yoğurdundan tadabilirsiniz. Buraya gündüz erken saatlerde gelebilir ve favori serpme kahvaltı masasını tercih olarak değerlendirebilirsiniz.

Karlıtepe Kafe Beykoz

Beykoz'da Karlıtepe Kafe gidebileceğiniz bir diğer romantik bir mekan olabilir. Avrupa manzarası görünümü ile yemeğinizi yiyebilir ve çeşitli fotoğraflar çekerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz. İsteğe göre sürpriz masa konsepti ve benzeri özel kutlama ayarlamalarını da sağlayabilirsiniz.

Kalıtepe serpme kahvaltı

Karlıtepe'de ekonomik serpme kahvaltı konseptine sevdikleriniz ve ailenizle katılabilirsiniz. Her şeyin dahil olduğu kahvaltıyla kendinizi memnun edecek hem de özel bir an yaşamak için vaktinizi sevdiklerinize ayırmış olacaksınız.

OPS kafe karaköy

OPS kafe bohem tarzını hayat felsefesi haline getirmiş tutkunlar için ideal bir mekan olabilir. Oldukça canlı renkleriyle görselliği doyuran bu mekan sessiz, sakin duruşuyla romantik bir mekan olarak ele alabileceğiniz bir tercih olabilir. Tarzınıza uygun romantik bir mekan arıyorsanız Karaköy'deki OPS kafe sizi bekliyor.

OPS kafe Karaköy

Özel günler için beklentinizin de yükseklerinde mekanlar arıyorsanız sizin için derlediğimiz bir kaç mekan haricinde vizesiz de gidebileceğiniz Balkanlar'ı önerebiliriz. 

Karadağ Balkanlar

Bir Balkan ülkesi olan Karadağ özel günlerde gitmeniz için uygun bir yer olabilir. Birbirinden ünlü mekanlara sahip olan bu tarihi yeri gezmek ve görmek bir yana özel günlerinizi değerlendirmeniz için büyüleyici özelliğe sahip bir ülke olduğu söylenmektedir.

İYİ GÜNLER DİLERİZ :)

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar