Tek başına seyahat edilecek yerler

15 Nisan 2019, 07:00
Tek başına seyahat edilecek yerler

Yalnız başınıza tatile çıkmak ve özgürlüğünüzün tadını çıkarmak belli başlı tatil önerilerini sizler için sıraladık. İşte, yalnız seyahat edenler için 5 ülke önerileri...

Tek başınıza yapacağınız seyahatler yalnızca sizin istediğiniz üzerine olacağı gibi, kendi sevdiğiniz mekanlarda karar almanızda önemli bir rol oynayacaktır. Ruh halinize göre şekillenen tatil duraklarına, ilgi duyduğunuz ülkelerin karakteristik özelliklerini araştırarak da karar verebilirsiniz. Tek başınıza çıkmayı düşündüğünüz tatil noktaları nerelerdir? Tek başınıza seyahat ederken rahatlıkla seyahat edebileceğiniz tatil rotalarını sizler için hazırladık...

TEK BAŞINA SEYAHAT EDİLECEK ÜLKELER

Kosta Rika

Eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz ve çeşitli etkinlik ve festivallere katılmayı seven bir yapınız varsa Kosta Rika tam size göre bir seçenek olabilir. Orta Amerika'da bulunan Kosta Rika bir çok tarihi zenginliğe de sahiptir. Kosta Rika şelalesi görülmeye değer yerlerinden biri olabilir.

İzlanda

Ateş ve buzun birleştiği yer olarak adlandırılan İzlanda, buzulların görkemini en iyi yansıtan bir yerdir. Başkenti Reykjavik'i kartpostallardan görmenin yanı sıra, oraya seyahat ederek bol bol manzara fotoğrafları çekerek, anılarınızı sevdiğiniz arkadaşlarınıza gösterebilir ve sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

İskoçya

İskoçya, eksantrik mimarisi ile yemyeşil parkları ve yarı karanlık havasıyla duygusal ruh haliniz varsa burası sizin için ideal bir seçim olabilir. Tek başınıza dolaşmaktan zevk alacağınız birden fazla hem ekonomik hem de sessiz sakin mekanlar mevcuttur.

Danimarka

Rahat bir yaşam ve hareket özgürlüğünün adresi olan Danimarka'yı tek başınıza gideceğiniz bir rota olarak seçebilirsiniz. Defalarca duyduğunuz "Çok okuyan mı bilir çok gezen mi" sorusu Danimarka için biçilmiş bir kaftan olarak betimlenebilir.

Vietnam
Hayranlık uyandıran coğrafyasıyla Vietnam, yalnız seyahat yapmak isteyenler için uygun bir tatil seçeneği olacaktır. 15. Yüzyılın tarihini gezebilir ve bir çok sanat eserine şahit olabilirsiniz. Golden Bridge "Altın Köprü" mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Tarihçi bir kişiliğe sahipseniz, Vietnam'ı mutlaka görmelisiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar