Fazla para harcamadan gezilecek yerler

28 Nisan 2019, 08:28
Fazla para harcamadan gezilecek yerler

İstanbul hayatı, işe ve eve gidip gelmekten ibaret hale gelmişse, hafta sonları İstanbul'un fazla para harcamaya gerek duyulmayacağı mekanları tam size göre bir hafta sonu rotası olabilir. İstanbul'da fazla para harcamadan gezilecek yerler nerelerdir? İşte, o yerler...

Genellikle İstanbul'da yaşamak monoton hale gelmiş olabiliyor. Bu nedenle sürekli bir yerlere koşuşturma arasında motivasyon ihtiyacını ihmal edebilirsiniz. Şehrin keyifli fırsatlarını yakalamanın zamanı sıcak havaların ortaya çıkmasında belirebilir. Sizleri İstanbul'da fazla para harcamadan gezilecek yerlere götürüyoruz. İstanbul'da gidebileceğiniz mekanlar nereler olabilir? Yanıtları haberimizin alt sayfasında bulabilirsiniz.

Bütçe dostu mekan önerileri

BÜTÇE DOSTU MEKAN ÖNERİLERİ

Emirgan Korusu

Avrupa yakasında yapılacak en keyifli seyahat Emirgan'daki Emirgan Korusu olabilir. Koru; bülbülleri,birbirinden çeşit çiçekleri ve pek çok fazla ağaç türü ile gerek yerli gerek yabancı turistleri çekmeyi başarıyor.

Mısır Çarşısı

Eminönün'de bulunan Mısır Çarşısı mağaza gezmeyi seven ve "ne ararsan orada" konseptini bulmak isteyenlerin gitmeyi tercih edeceği mekanlardan biri olabilir. Hem gezip hem keyfili vakit geçirebilir hem de balıkseverler için Eminönü balıkçılarından leziz balık ziyafeti çekebilirsiniz.

Kuzguncuk

Kuzguncuk bir çok yer arasında nezih, sessiz ve sakin mekanlar arasındadır. Kuzguncuk'un ara sokaklarında hoş vakit geçirebileceğiniz yerler bulabilir. Kendinizi bir kasabada gibi hissedebilirsiniz.

Fethipaşa sosyal tesisleri

Üsküdar Fethipaşa Sosyal Tesisleri, ailecek gidip eğlenceli vakit geçirebileceğiniz kendine münhasır bir tercih olabilir. Burada boğaza karşı saatlerce oturabilir ve yemyeşil manzaranın tadını sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz.

Gülhane Parkı

Sirkeci'de bulunan Gülhane Parkı bir çokların sevdiği doğa harikası bir yer olarak bilinmektedir. Ceviz ağaçları ve gülleri ile meşhur olan bu yerde fazla para harcamadan keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar