Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem kullanım kılavuzu! Scarfin krem 2020 fiyatı

04 Temmuz 2020, 08:57
Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem kullanım kılavuzu! Scarfin krem 2020 fiyatı

Cildinizdeki yara izlerin yok etmek aynı zamanda oluşan renk eşitsizlikleri ortadan kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz mucize doğal içerikli bir kremi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Scarfin krem hakkında bir araştırma yaptık. Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem nasıl kullanılır? sorularının yanıtı yazımızda.

Scarfin krem; bitkisel özlere sahip kesinlikle kimyasal içermeyen bir bakım kremdir. Yara, çizik ve kaza sonucu oluşan yaralanmaların neden olduğu izleri yok etmekte oldukça başarılı olan bu krem, kalonji, propolis, morigol ve St Jhon’s wort bitkilerinin özleri sayesinde cilde muhteşem etkiler bırakır. Son günlerin en iyi yara izi kremlerinde biri olan Scarfin krem yara yada yanık izinin boyutuna ve büyüklüğüne 1 ay içerisinde geçirebilmektedir. Tam olarak 4 ile ay 6 kesin sonuç veren scarfin kremin diğer kullanım alanları ise;

scarfin krem

- Sezaryan sonrası oluşan izler,

- Dermapen, dermaroller uygulamaları sonrası,

- Altın iğne ve cilt lazer uygulamaları sonrası,

- Estetik işlemler sonrası cilt onarımı,

- Ameliyat izleri,

- Dikiş izleri,

- Tırnak izi,

- Kaza yada darbe sonucu oluşan izler ve deri çizikleri,

- Kilo yada doğum sonrası oluşan deri çatlakları

- Akne yada sivilce izleridir.

scarfin kremin faydaları

SCARFİN KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanımı oldukça kolay olan scarfin krem kapanmış yada iyileşme sürecine girmiş yara izinin üzerine günde 2 defa olmak üzere sabah ve akşam sürülmesi gerekmektedir.

Sürüldüğü bölgede su geçirmez ince tabaka oluşturan krem yaranın hem nemli kalmasını sağlar hemde iyileşme sürecini hızlandırır. Özellikle kurumuş ve kabuk tutmuş yaranın ilk olarak nemlenmesini daha sonra ise iyileşmesini sağlar. Yara, yanık, dikiş izi ve ameliyat izi ne kadar eski ise iyileşme süreci uzun olabilir.

scarfin krem nasıl kullanılır

SCARFİN KREMİN FİYATI

Yara izi tedavilerinde kullanılan Scarfin kremin 40 ml fiyatı 295,00 TL'dir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar