Türkiye'nin Ramazan ekranı Kanal 7'de yaşanacak!

On bir ayın sultanı Ramazan tüm coşkusuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Müslümanların büyük bir heyecanla beklediği mübarek Ramazan ayının coşkusu Kanal 7 ekranlarından izleyiciye aktarılacak.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ramazan ayının vazgeçilmez programları Necmettin Nursaçan’la İftar Saati ve Mustafa Karataş’la Sahur Vakti, Ramazan sevincini izleyicisiyle birlikte yaşayacak.

KALPLER İFTAR SAATİ İLE HUZUR BULACAK

İslam dünyasının büyük bir heyecanla beklediği mübarek Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’den ekrana yansıyacak. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün 18:50’de canlı yayınla evlere konuk olacak.

Ramazan ayının manevi hazzı Sahur Vakti’nde hayat buluyor.

Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayının maneviyatını ekrandan izleyiciye ulaştıracak. Sahur Vakti her gece 02:30’da izleyicilerinin oruç heyecanına eşlik edecek.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri de Ramazan ayı boyunca evlere konuk olacak.

Nana ve Yaman’ın macera dolu aşkı Emanet Ramazan ayı boyunca hafta içi her akşam 21.30’da izleyici karşısına çıkacak. Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret hafta içi her akşam 20.00’de izleyicisi ile buluşacak.

Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16.30’da yayınlanacak. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatı Fedakar ile hafta sonu 20.00 ‘da izleyici karşısına çıkacak. Yıllardır milyonlarca kişinin kalbine taht kuran Hz. Yusuf dizisi de her gün Ramazan ayında Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Kanal 7’nin sevilen programları da Ramazan ayı boyunca hız kesmeden izleyicisini ekrana kilitlemeye devam edecek.

Yasin Esirgenç, Dünyanın Tadı ile Anadolu mutfağının iftar lezzetlerini izleyicisine aktarırken, Özlem Tunca Dünyayı Geziyorum ile Ramazan’a özel görüntülerle evlere konuk olacak. Anadolu insanının samimiyetini ekrana taşıyan Gündüz Gece ve Bahar Kapıda programları Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak. İzleyicinin yaşam kalitesi ise Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ile yükselecek.

Dünyayı Geziyorum Ramazan ayında da Dünyayı Gezmeye devam ediyor…

Yıllardır yaptığı programlarla dünyayı izleyicisinin ayağına getiren Özlem Tunca Dünyayı Geziyorum’la Ramazan’da da eşsiz yerlerden görüntüleri her Pazar saat 17.00’de Kanal 7 ekranlarına taşıyacak.

Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetler Dünyanın Tadı’nda…

İftar sofralarını taçlandıracak çok özel tarifler Yasin Esirgenç’in sunumuyla Dünyanın Tadı ile ekrana taşınacak. Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri her Cumartesi 17.00’de izleyicisiyle buluşacak.

Anadolu’dan Ramazan neşesi Gündüz Gece’de…

Ekranların sempatik ismi Kürşat, Ramazan’da da Anadolu’yu karış karış gezecek. Türkiye’nin farklı bölgelerinden farklı kültürleri gözlemleyen Kürşat, Anadolu’da yıllardır süregelen Ramazan geleneklerini her Cumartesi 11:30’da Gündüz Gece ile izleyicisine sunacak.

Sağlıklı bir Ramazan için yapılacaklar Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ta…

Verdiği sağlık dolu bilgilerle izleyicisinin yaşam kalitesini arttıran Dr. Feridun Kunak, Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ile sağlıklı bir Ramazan için ipuçlarını ekrana getirecek. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık her Cumartesi 13:00’da Kanal 7’de olacak.

Anadolu’nun kapısı Bahar Kapıda ile açılıyor…

Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü Bahar Gelir, Ramazan’da da Bahar Kapıda ile Türkiye’yi gezmeye devam edecek. Gittiği yerlerde kah güldüren kah duygulandıran Bahar Gelir, Anadolu’da Ramazan atmosferini hafta sonu 23.15’te izleyicisinin beğenisine sunacak.

On bir ayın sultanı Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’de yaşanıyor

İLİŞKİLİ HABER

On bir ayın sultanı Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’de yaşanıyor
Ramazan'ın huzuru "Erkan Aydın'la Bursa'da Ramazan" ile ÜLKE TV'de yaşanıyor

İLİŞKİLİ HABER

Ramazan'ın huzuru "Erkan Aydın'la Bursa'da Ramazan" ile ÜLKE TV'de yaşanıyor

BİR YORUM YAPIN 0