YASEMİN / 11.05.2022 12:54

Kanal 7'nin sevilen yüzü Bahar Gelir'in videosu sosyal medyada viral oldu!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve Anadolu yaşamını ekranlara en samimi şekilde aktaran gezi programı 'Bahar Kapıda'da seyirciyi kahkahaya boğan bir an yaşandı. Programın sunucusu 'Bayan Kahkaha' lakaplı Bahar Gelir ile çobanlık yapan çocuk arasında geçen diyalog sosyal medyaya damga vurdu.

Her hafta Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşan 'Bahar Kapıda' programı, şehir şehir Anadolu'yu gezerek samimi görüntüler ortaya çıkartıyor. Programın Çukurova'da gerçekleşen bölümünde çobanlık yapan iki kardeşin Bahar Gelir ile ettiği sohbet izleyiciye keyifli anlar yaşattı. İki kardeşten büyük olanın Bahar Gelir'e verdiği cevaplar sosyal medyada gündem oldu.

"SENİ SEVDİĞİM SÖYLENEMEZ"

Fenomen program Bahar Kapıda'nın en eğlenceli anlarının paylaşıldığı Kanal 7 Instagram sayfasında bir ilk gerçekleşti. 'Bayan Kahkaha'nın güldüren en doğal hallerinin sık sık görüntülendiği Kanal 7 Instagram sayfasında, Çukurova'daki çoban çocuk ile Bahar Gelir'in ettiği sohbet sosyal medyada damga vurdu. Kanal 7 sayfasındaki o video tıklanma rekoru kırdı.

14 yaşındaki çoban Ahmet ve 11 yaşındaki kardeşi Yusuf Efe'nin Bahar Gelir'e verdiği samimi cevaplar seyircide büyük bir karşılık buldu. Çoban Ahmet'e "Sohbet hoşuna gitmedi mi, beni sevmedin mi?" diye soran Gelir'e karşılık olarak gelen cevap izleyenleri kahkahaya boğdu. "Sohbet hoşuma gitti de, seni sevdiğim söylenemez" cevabını veren Ahmet'e Bahar Gelir "Neden?" diye sorunca; Ahmet de "Ben yabancıları pek sevmem" cevabını verdi.

10 MİLYON İZLENMEYE ULAŞTI

Çoban Ahmet ve Bahar Gelir arasında gerçekleşen bu eğlenceli sohbet Kanal 7 Instagram sayfasında paylaşıldı. Fenomen programın o anları adeta sosyal medyayı yıktı. "Seni sevdiğim söylenemez" başlığı ile paylaşılan videoyu Bahar Gelir de kendi Instagram hesabından paylaşarak destek verdi.

Kanal 7 Instagram sayfasında paylaşılan o anlar 10 milyon izlenmeye ulaştı. Video 300 binden fazla beğeni aldı ve videoya adeta yorum yağdı. O anlar Nisan ayının virali oldu.

SIRADAKİ VİDEO
 • Topal kurbaga 11.05.2022 13:53 /

  Ne ekersen onu bicersin.

 • adem 11.05.2022 13:26 / 1 kişi beğenmiş /

  güvensiz toplumun meyvesi

 • Hakki 11.05.2022 13:05 /

  İnsanlıktan nasibini almamış egitimsiz yontulmamis yabani başka bişey değil. Aynı zamanda yobaz.

 • Neo 11.05.2022 13:04 / 1 kişi beğenmiş /

  Kahkahaya mı boğdu..Allah Allah..acilen bir psikiyatıra görünmelisiniz.

Son eklenen videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla