Bahar Kapıda bu hafta Karadeniz'in incisi Giresun'a konuk oldu!

Ekranların sevilen ismi Bahar Gelir'in sunumunu üstlendiği fenomen program Bahar Kapıda, yeni bölümleriyle doğunun ve batının muhteşem uyumuna ev sahipliği yapan Türkiye'nin şehirlerine konuk olmaya devam ediyor. 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan program bu hafta Giresun'a konuk oluyor.

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen gezi programı Bahar Kapıda, her hafta Türkiye'nin göz kamaştıran manzaralarını izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Anadolu'nun zengin kültürü ve tarihin izlerini taşıyan toprakları ekranlara yansıtan program bu hafta fındığın başkenti Giresun'a rotasını çeviriyor.

Bahar Kapıda bu hafta TunceliİLİŞKİLİ HABERBahar Kapıda bu hafta Tunceli'ye konuk oluyor!

Mavi ve yeşilin kusursuz bir şekilde buluştuğu Giresun, yaklaşık 4.000 yılı aşkın tarihiyle hem tarihi hem de doğasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Ülkemizin fındık diyarı olarak nam salan Giresun'a giden Bahar Kapıda ekibi ilk olarak soluğu fındık bahçelerinde aldı. Yöresel kıyafetlerle fındık toplayan Bahar Gelir, bir yandan keyifli anları izleyenlerle buluşturdu bir yandan da ilerlemiş yaşında fındık işletmesi kuran Azime Teyze ile koyu bir sohbete daldı. 

Fındık Bahçesinden kareler

Fındık Bahçesinden kareler

Ardından Nokta Teyze'nin fasulye bahçesine misafir olan Bahar Kapıda ekibi, bahçenin yemyeşil dokusuna hayran kalmadan edemedi. Nokta Teyze'nin hayat öyküsünü dinleyen Bahar Gelir, Nokta Teyze'nin vefat eden eşine olan özlemini duyunca duygusal anlar yaşadı. 

Bahar Kapıda

Bahar Kapıda

Yörenin halkını bol bol dinleyen Bahar Gelir, son olarak yöresel ürünlerin satıldığı Dereli pazarını gezdi. Pazarda kendi yaptığı el emeği ürünlerini satan Ayşe Teyze ile sohbet eden Gelir, onun her şeyden bıktığını söylemesi üzerine gülme krizine girdi. 

Bahar Gelir

Bahar Gelir

Anadolu'nun her köşesinden hayatlar, hikayeler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı 'Bahar Kapıda'nın yeni bölümü Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında... 

Bahar Kapıda bu hafta Doğu Anadolu'nun gizli cevheri Van'a konuk oluyor!

İLİŞKİLİ HABER

Bahar Kapıda bu hafta Doğu Anadolu'nun gizli cevheri Van'a konuk oluyor!

BİR YORUM YAPIN 1

Ali 4 ay önce

Helal olsun sana. 5 tane giresun milletvekiline bedelsin