Bahar Kapıda bu hafta Edremit'ten Bayramiç'e uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkıyor!

Her hafta Türkiye'nin güzide şehirlerinden evlere konuk olan fenomen gezi programı Bahar Kapıda, bu hafta iki farklı şehirden izleyenlere seslenecek. İlk olarak Balıkesir'in gözbebeği Edremit'e giden Bahar Kapıda ekibi ardından Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki eşsiz güzelliklerle ekranlardaki yerini alacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen programı "Bahar Kapıda", her hafta Bahar Gelir'in renkli ve samimi sunumuyla Türkiye'nin benzersiz şehirlerine konuk olmaya devam ediyor. 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan program, bu hafta iki farklı duraktan evlere konuk olacak.

Bahar Kapıda bu hafta ÇanakkaleİLİŞKİLİ HABERBahar Kapıda bu hafta Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine konuk oldu!

Türkiye'nin en özel şehirlerinden biri olan Balıkesir'e doğru yolculuğa çıkan Bahar Kapıda ekibi, hemen Balıkesir'in ünlü zeytin bahçelerine gitti. Burada zeytin ağaçlarının doğaya faydasına değinen Bahar Gelir, zeytin hasadına yardım etti.  Mandalina toplayan işçilerin sofrasına misafir olan Bahar Gelir, incecik zeytinyağlı yaprak sarmasının tadına bakmayı da ihmal etmedi. Son olarak Balıkesir'de efsaneleşen Rum kızı Refika'nın öyküsünü dinleyen Gelir, Refika için yazılan türküye eşlik ederken duygularına hakim olamadı. 

Bahar Gelir

Bahar Gelir

Ardından yemyeşil doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Çanakkale'nin güneyinde yer alan Bayramiç'e giden Bahar Gelir, ilk olarak Bayramiçli Saraç Ruşen Şahin ile koyu bir sohbete daldı. Kahkahanın eksik olmadığı programda Bayramiç Muratlar'da Âşıklar Yolu'nu ziyaret eden Bahar Kapıda ekibi burada daha önce duymadığı bir hikayeye tanıklık etti. Gençlerin aşıklar yolunda tanışarak evlenmelerinin 150 yıllık bir gelenek olduğunu duyan Bahar Gelir, büyük şaşkınlık yaşadı. 

Bahar Kapıda programından kareler

Bahar Kapıda programından kareler

Anadolu'nun her köşesinden hayatlar, hikayeler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı 'Bahar Kapıda'nın yeni bölümü Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında...

Bahar Kapıda bu hafta Medeniyetler Beşiği Hatay'a konuk oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Bahar Kapıda bu hafta Medeniyetler Beşiği Hatay'a konuk oldu!
Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye'yi karış karış gezdi!

İLİŞKİLİ HABER

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye'yi karış karış gezdi!
Bahar Kapıda bu hafta Tokat'a konuk oluyor!

İLİŞKİLİ HABER

Bahar Kapıda bu hafta Tokat'a konuk oluyor!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0