Bahar Kapıda bu hafta Diyarbakır'da! Diyarbakır kültürel zenginlikleriyle Bahar Kapıda...

Her hafta sonu Kanal 7'de izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Bahar Kapıda ve ekibi bu hafta Diyarbakır'da ağırlandı. Bahar Kapıda'nın sevilen sunucusu Bahar Gelir, kültürel mirasa sahip olan eşsiz şehir Diyarbakır'dan sunduğu sürprizlerle hafta sonuna damga vuruyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal 7 ekranlarında her bölümüyle ilgiyle takip edilen Bahar Kapıda programı bu cumartesi günü Diyarbakır'da soluklanıyor. Bahar Gelir'in başarılı sunuculuğuyla izleyici karşısına çıkan Bahar Kapıda'da sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. Program, kültürel anlamda eşsiz zenginliğe sahip olan Diyarbakır'ın meşhur Dicle nehrinde tekne gezintisiyle başlıyor.

Programın devamında Bahar Gelir, kadim şehir Diyarbakır'da bulunan 10 gözlü köprüyü ziyaret ediyor. Orada bulunan Ali Kemal beyle sohbet eden Gelir, Diyarbakır'a özgü oyunlarla ekranlara neşe katmaya devam ediyor.

Bahar kapıda

Bahar kapıda

Bahar Kapıda rotasını MalatyaİLİŞKİLİ HABERBahar Kapıda rotasını Malatya'ya çevirdi! Malatya'nın bilinmeyen yönleri Bahar Kapıda'da

DENGBEJ KÜLTÜRÜNÜ DENEDİ

Ayrıca Gelir, Diyarbakır'ı ziyaret etmişken orada yaygın olan Dengbej kültürünü de es geçmiyor. Sunuculuğunun yanı sıra ses sanatçısı da olan Gelir, Dengbej ile evden eve gidip Kürtçe şarkılar söyledi.

Programın sonlarına doğru Diyarbakır surlarındaki halaya dahil olmak üzere yol alan Gelir, Hiko babayla karşılaşıyor. Kısa bir sohbetin ardından sıra gecesine katılarak çiğköfte keyfi yaptı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla hafta sonu 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

Fatmagül Fakı doğum anını bu karelerle paylaştı! Eski survivor yarışmacısı Adriana Lima ile...

İLİŞKİLİ HABER

Fatmagül Fakı doğum anını bu karelerle paylaştı! Eski survivor yarışmacısı Adriana Lima ile...

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0