Vücutta iltihap olduğunu gösteren belirtiler nelerdir? Vücuttan iltihap atan besinler...

09 Mart 2021, 09:15 Sağlık
Vücutta iltihap olduğunu gösteren belirtiler nelerdir? Vücuttan iltihap atan besinler...
İÇERİĞİN DETAYI
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Gül 2 ay önce Şikayet Et
  Adet olmadan önce vücudumda bir depresyon hali stres hali kalp ritmimi dinleme panik olma ve uyku düzensizliği oluyor üşüyorum titriyorum ter döküyorum ama ısınamıyorum.Panik olarak acile gittiğimde sakinleştirici vurup gönderdiler ama hala sabaha kadar titredim uyuyamadım.Şimdi üstüne adet agrısı ekstra üşüme titreme halsizlik bi mutsuzluk depresyon hali var.sebeblerini okudum vücut iltihabı bunlara da sebebiyet verebileceğini söylüyor.Ama ben bu iltihabı küçüklükten beri yaşıyorum.Genel kontrol ettirip iltihabı tespit etme ya da köklü tedavi süreci için ne yapmam gerekiyor.
  Cevapla
 • Erva 2 ay önce Şikayet Et
  yaklasik 8 aydır agiz icinde dilimde beyaz haritaya benzeyen af gibi ama diyil.surekli agiz yangını.bogaz agrisi dudaklarımda uyuşma.surekli geçmek bilmeyen geniz akıntısı.once cildiyeye gittim.mantar dedi tedavi uyguladı gecmedi KBB yönlendirdi oda stonoit dedi ve geniz akıntısı sinizut bununla beraber antibiyotik tedavileri uyguladı ama ne dilimdeki ağrılar nede geniz akintilari geçti sonra beni uminolojiye yönlendirdi oda birsuru kan tahlili yaptı kanda romatizma çıktı ama bu arada o kadar yorgun dustuki vücudum baş ağrıları kaburgalarımın vuran ağrılar sırtıma vuran ağrılar oluştu. Sürekli nefesdarliklari oluştu göğsüme inen yanmalar başladı. Bu arada ne yapacağımı bilemez hale geldim
  Cevapla
 • mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  genel cerrahiye gidin
 • Fatih 3 ay önce Şikayet Et
  Her gün bir tane samırsak eziniz ve aç karnına kahvaltı yapmadan 30-40 dakika öncesi yeyiniz.Hareketli bir hayat da yaşıyorsanız hiç bir şeyiniz kalmayacaktır.Hareketli hayatınız yoksa eğer günlük egzersiz de yapabilirsiniz.
  Cevapla
 • Melek 7 ay önce Şikayet Et
  Bir senedir mide bulantisi kas agrisi baş agrisi var hangi doktora gitmeliyim
  Cevapla
 • MUSTAFA 2 ay önce Şikayet Et
  nöroloji
 • Oguz yavaş 9 ay önce Şikayet Et
  Saç köklerinde iltihaplı yaralarım ve halsizlik ve sindirim rahatsızlıgım var. Sizce hangi doktara cıkmaliyim cildiyeye cok gittim ama bi faydasi olmadı 3 senedir de gecmiyo
  Cevapla
 • Erdal 4 ay önce Şikayet Et
  Üniversite bünyelerinde saç derisi hastalıkları bölümü var cildiye bünyesinde oraya başvur
 • ENOVA 8 ay önce Şikayet Et
  istanbulda iseniz DR.ZİKRİ TEZCAN beye görünün derim ben dün muayene oldum cildiyecilerin hiçbir şey bilmediğini gördüm 15 yılfır seboraik dermetit dediler kortizonlu kremler yağlar verdiler ve denemediğim kalmadı ama vucudumda iltihap oluştuğunu ve sinirsel olarak yıprandığımı dün akşam bakmasıyla söyleyen bir dr.
 • Ruya 8 ay önce Şikayet Et
  İç hastalıklarına görün.