BİR YORUM YAPIN 26

Abdulkerim 2 yıl önce

benimde kardeşime geçen sene bir ay uzaklaştırma verdiler, hemde ramazam ayında oruçlu haliyle yeter yahu kadın istediği gibi davranacak kadınlık yapmayacak eee vallahi ağzını burnunu düz edecem istanbul için çıkan yasa kanun bana uygulanamaz.

Toplam 3 beğeni

musafir 2 yıl önce

Har ikisininda Allah yardimcisi olsun gözle görmeden elle tutmadan kimse kimsenin ustundan yorum yapamaz bir şey söyleyemez en iyisinida Allah bilir haklarinda hayirlisi olsun.

Toplam 2 beğeni

kadın gözüyle 2 yıl önce

Uzaklaştırmanının neyini eleştiriyorsunuz anlamıyorum..evde kadının eza görmesi tehdit altında olması mantıklı mı geliyor.. eşlerinizi köleleriniz hizmetkarlarınız ezik güruh olarak görmekten vazgeçin ey erkekler.. islamı iyi ve layıkıyla öğreninü.peygamberimizin veda hutbesini iyi okuyun..size iki emanet bırakıyorum biri kuran biri kadın der..cahiliye adetlerinize geri dönüyorsunuz.. kibrinizi yenin.. dinde uzaklaştırma vardır..hatta bence erkeğin kendi uygulamalıdır.. uzaklaşma özlemi artrırır.. kafalarını iki taraf da toparlar karar verirler..ne alaka bir arada olmak evliliği düzeltecek mi..düzelse düzeltirlerdi.. kibrinizle konuşuyorsunuz..

Zeynep 2 yıl önce

PEYGAMBER EFENDİMİZ Veda hutbesinde size 2 yol bıraktım kim buna tutunursa kurtuluşa erer 1.Kur'an 2.Sünnetimdir.Buyuruyor.Kadınlar hakkında ise onlar ALLAH'ın sizlere emanetidir.demiştir.PEYGAMBER EFENDİMİZ (sallallahu aleyhi vessellem ) doğru olan budur.

Mahmut 2 yıl önce

Kötüye kullanılıyor iki taraf içinde.Nefsini bilmeyen insan 40 sene secdeden başı kalkmasa zoruna giden doğru olan tek bir bakışla dahi nefsine uyup işi edepsizliğe verebiliyor zor işler diziler olayı bitirmiş milletin bilinç altına gerçeklerden uzak canımlı cicimli ayakları yerebasmayan hayatları pompaladı sonuç ortada.Köylüyle benim oyum birmi diyenler köylünün oyu enaz 3le çarpılmalı aileiçi şiddetin %80ni üniversiteli büyük şehirde yaşayanlar.Allahın en sevmediği helal boşanmadır.Boşanırsında işi evcilikoyunu yaptınız toplumun bitmesi bir tarafa İslamıda temsil edemiyoruz Herkes kendinden başlasın vicdanını sorgulasın Allahtan korksun kurtluş bunda ve bu eğitimde

Vatansever 2 yıl önce

Bence kadını evden uzaklaştırmaları gerekiyor. Hem aldatıyor, hem de adam bana laf söyledi tehdit etti diye şikayetçi oluyor. Ne ala memleket. Adalet bu değil beyler. Beyler, bu işte bir yanlışlık var!!! Yeter artık Tek dişi kalmış Avrupa medeniyetini taklit edişimiz.

Toplam 7 beğeni

emrehan 2 yıl önce

Kendi evinden nereye uzaklaştırıyorsunuz adamı gözden uzak olan gönülden de uzak olur derler barışacaklarına temelli bozuşurlar

Toplam 6 beğeni

F.Ç 2 yıl önce

Ben hiçbir kadının evden uzaklaştırıldığını duymadım. Bu kanun Türk aile yapısını yok ediyor. Hukukta eşitlik ilkesine de aykırı ve kadınlar bu kanunu suistimal ediyor.

Toplam 12 beğeni

Misafir 2 yıl önce

Kanunlarımız ithal . Duygular da ithal. Yazık oldu kaç nesile. Allah ıslah etsin bizi

Toplam 11 beğeni

Turkiye 2 yıl önce

artik evlilikler avrupalasmis

Toplam 6 beğeni

misafir 2 yıl önce

evden uzaklaştırma cezası evliliği kurtarmaz daha batırır. pek çok aile zaten geçim sıkıntısından dolayı huzursuzluk yaşıyor peki evden uzaklaştırma cezası alan erkek nerede kalacak otele gidecek parası varmı. maddi durumu iyi olsa dahi 6 ay evden uzaklaştırılan erkek kadınsızmı yaşıyacak veya her kadın bu süreyi erkeksiz olarak geçirebilecekmi. kısacası böyle bir ceza islamda varmı.

Toplam 7 beğeni

ahmet baran 2 yıl önce

bu aileyi koruma kanunu aile yıkıyor bence ... barıştrcaklarına birbirinden uzaklaştırıyor... neden kadını uzaklaştırmıyorda erkeğe uzaklaştırma veriyor hiç adaletli bir yasa değil

Toplam 7 beğeni

osmanlı 2 yıl önce

yakışmadı polat.fazla kurtlar vadisi seyretme,pardon oynama.

Toplam 2 beğeni

ssuad 2 yıl önce

Ailenin temeline dinamit.

Toplam 5 beğeni

Sakaryalı Mustafa 2 yıl önce

AB Kanunları aile ancak böyle dinamitlenir.(6 ay sonra her şey süt liman olacak mı? böyle ailemi korunur.)

Toplam 6 beğeni

Osman 2 yıl önce

Acaba gerçekten öyle bir olay var mı? Bana da eski eşim uzaklaştırma kararı çıkarttırmıştı. Benim yapmadığım birşeyi yapmışım gibi karakola gidip ifade verdi. Sağolsun savcılık da hiç bana birşey sormadan uzaklaştırma kararı çıkardı. Tabi sonrasında kararı bozdurdum ama ne yazık ki kanunlar açık ara kadınlardan yana.

Toplam 11 beğeni

Ömer 2 yıl önce

Kanunlar neden hep kadınlardan yana ?

Toplam 8 beğeni

hakan 2 yıl önce

ecnebi kanunları ithal edildiği için.

Toplam 6 beğeni