BİR YORUM YAPIN 10

TR - SAKARYA 1 yıl önce

Hak ve Batıl ile ilgili ayetler : ► Gerçeği bildiğiniz hâlde hakkı batılla karıştırıp (bu suretle) hakkı gizlemeyin. (2/Bakara 42) ► Artık hakikat ortaya çıktı ve onların yaptıkları bir hiç olup gitti. (7/A'râf 118) ► De ki: “Hak geldi. Batıl zail oldu. Şüphesiz ki batıl, yok olmaya mahkûmdur.” (17/İsrâ 81) ► Biz, resûlleri yalnızca müjdeleyici ve uyarıcılar olarak göndeririz. Kâfirler ise (hakka karşı) batılla mücadele ederek, hakkın ayağını kaydırmak/yok etmek istiyorlar. Ayetlerimi ve uyarıldıkları şeyi alaya aldılar. (18/Kehf 56)

Toplam 1 beğeni

uğur 1 yıl önce

ya para <hainlik< yada gerçekler iki yol var

Toplam 2 beğeni

OKAN 1 yıl önce

helal olsun

Toplam 5 beğeni

Muhammet genç 1 yıl önce

Ağzına sağlık helal olsun sana kardeşim

Toplam 5 beğeni

ramazan 1 yıl önce

SANATÇI degil, şarkıcı

Toplam 1 beğeni

Murat 1 yıl önce

Sanatçı olupda adam olmadıktan sonra ne yazar??? Mesela sanatçılık kıstasın nedir??? Solcuysan zülfü livaneli popçuysann tarkan sanat musikisi takılırsan zeki müren vs vs ama adamlık başka şey varsın şarkıcı olsun bence önce sen adamlık kavramını öğren gerisi tırı vırı zaten anladın sanırım

Toplam 2 beğeni

Asker 1 yıl önce

Adamsın..

Toplam 2 beğeni

ahmet 1 yıl önce

Harbi kral adamsın, devam et böyle

Toplam 2 beğeni

belde 1 yıl önce

sesi çıkan nadir sanatçılardan. birçoğu kabuğuna çekilmiş öyle pus pus bekliyor. neyi bekliyor ki, birilerinin bu ülkeyi işgalini mi yoksa kendilerinin bu ülkeden göç etmelerini mi. bu ülkeden besleniyorlar kimden yanasınız bu ülkeden mi yoksa emir aldığınız birileri mi var. istisnalar müstesna.

Toplam 5 beğeni

arif 1 yıl önce

helal olsun

Toplam 4 beğeni