BİR YORUM YAPIN 9

Selçuk 1 ay önce

Gözlük cam 870 dedi 600 indirdi ben pazarlık yapmadan benim gözlukçü insaflı çıktı.

sezer 4 ay önce

300-500 TL gözlük çerçevesini tandık arkadaş 50 TL'ye alabiliyordu. Zaten gözlükçüler ayda kaç tane gözlük satıyorsa çerçeve ve cam fiyatının üzerine kirasını, çalışan maaşını, elektiriği, ısınmayı, yemeği, vergileri, laboratuvar fiyatını (camlar için) ve kârını koyacak ki ayakta kalsın. Tabi bir de al benisi olan lüks görüntülü dükkan iç dizayn yatırımı var.

Toplam 2 beğeni

Kazım 4 ay önce

Devlet bu parayı boşuna veriyor. Gözlükler 1.000 tl den başlıyor. Gözlükçüler zaten devletin verdiği parayı yok sayarak fiyat veriyor. Devletin verdiği ücret dükkana ekstra Kar kalıyor

Toplam 9 beğeni

SERDAL 1 ay önce

daha bugün optiğe gittim, uzak astigmat var 1,25/1,75 bir gözlük beğendim 850 TL dediler. devlet 50 TL yardımda bulunuyormuş.

Toplam 0 beğeni

cihan 3 ay önce

ben bir optisyen olarak gölüklerin 1000 liradan falan başlamadığını ve tamamen sizin abartarak konuştuğunuzu söyleyebiilirim..devletin verdiği ücret dükkana komple kar kalsa ne olur öğlen yediğin yemeğin parası değil..

Toplam 0 beğeni

Kanarya 4 ay önce

Bu işi bilen birileri bu konuya bi el atmalı o kadar dümen dönüyoki olan vatandaşa oluyor resmen soyuluyor.

Toplam 5 beğeni

Yağmur 4 ay önce

Hiç vermeyin gitsin bu 37 lira nedir bir de para veriyoruz demeyin bari.ödenen para yükseltilmeli dalga geçiyorsunuz resmen ya..

Toplam 6 beğeni

Serkan 4 ay önce

Bu verilen parayla gözlüğün bir camını alamiyorsun

Toplam 3 beğeni

Mehmet Reşat 9 ay önce

Eczane bin katkı payını düşünmediğini nasıl anlarız.

Toplam 1 beğeni