BİR YORUM YAPIN 14

Sedat 11 ay önce

Benim de kardeşim Koronadan vefat etti, 2 ay oldu. Büyük acı Allah sabırlar versin,çok üzüldüm.Tabii genç yaşta olunca daha da acı oluyor. Allah rahmet eylesin.

Toplam 1 beğeni

FATİH 11 ay önce

Yeter artık ya.

Toplam 1 beğeni

Salih 11 ay önce

Sandalye ve camii mi? Kliseden ne farkı var, daha ferah Anadolu yakasında bir camii seçseymiş keşke, Teşvikiye camii olmasa bu ünlüler ne yapardı acaba..

Toplam 1 beğeni

Halil 11 ay önce

Sapla samanı karıştırma, o sırada namaz kılmıyorlar. Dinlenmek ve taziyeler için oturmuşlar. Gördüğün gibi namazı ayakta saf olarak kılmışlar. Suizana dikkat.

Toplam 0 beğeni

Yörük 11 ay önce

Ben o acıyı 2016 yılında yaşadım kardeş çok çok iyi biliyorum bu acıyı abimde o gün 39 yaşına girmişti yani doğum gününde trafik kazasında rahmetli oldu. 2 çocuğu vardı biri kız biri erkek ben bakıyorum abim yengemle ayrılmıştı.ve zaman geçiyor dostum şimdi birisi üniversite hukuk okuyor birisi lise ye geçti. Acın taze ALLAH sana ve ailene sabır versin çok zor ama geçecek. Emanet ettiği iki yavrusuna sahip çık.tek yapman gereken o tabi sana kalmış

Toplam 2 beğeni

Vatandaş 11 ay önce

Bu ülkede sadece alişan ın mı yakını öldü. Kaç kişi anasız babasız evlatsız kaldı. Üstelik bakacak kimsesi, maddiyatı da yok. Yetti artık vay alişan şöyle vay böyle. Sıktınız.

Toplam 2 beğeni

Zafer 11 ay önce

Okuma kardeşim,alnına tabanca mı dayadılar oku diye. Her haberin bir alıcısı var ,unutma. Burası medya sayfası ,bilimsel takılacaksan bir sürü site var oralara git. Adamın canını sıkma.

Toplam 0 beğeni

Osmanlı 11 ay önce

Allah rahmet eylesin. Kazanızda da ölümünüzde de eşinizle özel bir gününüzde de hep medya önünde iğriltili hareketler. Ben ölene üzülüyorum gerisi hikaye

ahmet 11 ay önce

lütfen saçmalamayalım. günde bi sürü mazlum müslüman ölüyor. iki günde bir alişan dan yürek burkan paylaşım. ne oluyoruz. ayıptır bu da habermi

EMS 11 ay önce

umarım ölümden ibret alır iyi bir rol model olursun. malum olduğu üzre "nasihat istersen ölüm yeter " demiş atalarımız

KARADAVUT 11 ay önce

koronadan milyonlar öldü.yetti artık.

Toplam 9 beğeni

Gral 11 ay önce

Bu isyan kime

Toplam 0 beğeni

Nasuh 11 ay önce

Bence de hergün alişanın ne düşündüğünü mü okucaz.

Toplam 0 beğeni

Adnan 11 ay önce

Allah sabır versin, de içi yanan bir tek Alişan mı ki, her gün bunun haberini yapıyorsunuz. Her gün yüzlerce insanın yakınları ölüyor. Bu kadar ajitasyon biraz fazla..

Toplam 22 beğeni