BİR YORUM YAPIN 71

Ayşe 1 ay önce

Benim düşüncem Danilonon meşhur olunca belliki burnu havaya kalkmış

Cemre 5 ay önce

İnsanlar mutsuzsa neden bir evliliği sürdürsün ki boşanmakta evlilik kadar normal ..

İklimdeğişikliği 5 ay önce

Hey gidi yalan dünya

Toplam 1 beğeni

Topal deve 5 ay önce

Olabilecek en sacma anlasiz bir program..Katilimcilar sanki Misir´fraunlar zamanindan klma baski ile cali$iyor cok sacma bir program..

Toplam 1 beğeni

vatandaş 5 ay önce

Çocuklarını gözlerinden bile sakınıyorlarmış.O yüzden mi boşandınız?Bu işler hep ahiret yurdunu es geçtiğimizden oluyor.Sanki hep bu dünyada yaşayacakmışız gibi heva ve heveslerimizin peşinden koşuyoruz.

Toplam 2 beğeni

kesbee 5 ay önce

Gercekten görüdügüm en sacma anlamsiz bir program.Yaki$miyor bir kac kez izedim BO$ BIR PROGRAM..evlenmeden öncesine kadar rizede findik topluyordu 4imdi para begenmiyor.!Müslüman bir bayan hiristiyan ilenevlenmesine Kuran yasak koymu$tur..

Toplam 12 beğeni

AKDENİZ 5 ay önce

"HAKİKATIN DA INSANLARIN DA İKİ YÜZÜ VAR" ifadesi yanlıştır.. Çünkü hakikatın tek yönü var o hakikattir.. Aksi takdirde hakikat hakikat olmaktan çıkar fesat olur...

Toplam 11 beğeni

Hasan Günver 5 ay önce

Yabancı erkeklerle evlenen kadınların sonu hep hüsran oluyor

Toplam 12 beğeni

Ayşe 5 ay önce

Para ailelenizi bile unutturuyor nasıl bu kadar şaşırabiliyorsunuz artık programınızı da izlemiyoruz çok basit davranıyorsunuz

Toplam 4 beğeni

Hasanbb 5 ay önce

Aslında bu haberde tek bir noktaya hayretler içinde kalıyorum; adam eşinin ve oğlunun masraflarını karşılayıp 20 bin lira aylık nafaka verecek, Etilerde ev verecek, 500 bin avro verecek ve bizim Türk kızı kapris yapacak. Kusura bakmayında bu adam bu kadından ayrılmasında ne yapsın.Emin olun Danilo bu tarz sebepleri çok görmüştür ve ayrılmayı o nedenle istemiştir. Türk kızları akıllı olun, müslümanla evlenin ama müslüman bir kadın gibi olun. Bu kapris ve arsızlık nedir yahu?

Toplam 11 beğeni

Mehmet 4 ay önce

Adi müslüman bu devrin kizlarinin. Yasantilari acik kapali farketmeksizin gavur dan beter. Bu nafaka isi kaldirilmali. Adaletin olmadogi yerde kadin cinayetlerinin artmasina sasirmiyorum. Erkekler de insan. Artik bunun farkina varilmali.

Toplam 0 beğeni

tahir 5 ay önce

Magazinsel her türlü içeriğe milletin merakı vardır ve bu durumdan yararlanan pek bir çizgisi sınırları olmayan şahıslarda türer, sonuç avanta. Topluma ne verdikleri belli olmayan ama bayağı bir şeyler alan şahsiyetler, içinde yaşadıkları toplumun seviyesini de belli ederler.

Toplam 1 beğeni

Yıldız 5 ay önce

Boş gürültü artık izlediğimiz yok şımardınız

Toplam 2 beğeni

Çiçek 5 ay önce

Eşiyle anlaşamamışlar ve boşanmışlar bunun ne ayıbı var ki.

Toplam 1 beğeni

sultan 6 ay önce

demişki karganın gakkı ile gelen tulumun vizvizi ile gider çokta derdimize idi

Toplam 5 beğeni

u Mustafa 6 ay önce

Evlilikler İslami olmayınca boşanmalar artıyor.Kız türk,Erkek hristiyan gördüğüm kadarıyla.Tabbi müslüman olduysa bilemem duymadım.Bu gibi durumlarda dinen evlilik caiz değildir.Erkek müslüman,kız hristiyan ise o zaman caiz...Tabii bu bilgi toplumda ne kadar yaygın bilemem.

Toplam 22 beğeni

orhan 5 ay önce

müslüman erkeğin gavurla evlenmesi şartlı olarak caizdir. eğer doğan çocuğun müslüman olarak büyütülebilmesi mümkün ise izin vardır yoksa o da haramdır.

Toplam 0 beğeni

Selim 5 ay önce

Evet dinen Allah katında bu tür evlilikler geçerli değil ve müslümanım diyen bir kadın bir gayrimüslimle evlenirse dinden çıkıyor. Bunun aması maması yok. Bu tabi inananlar için geçerli. Artık yeni nesilde soyumuzu kurutma sevdası başladı. Erkekler gavur karılara, kızlar gavur erkek sevdasına düştü. Niye ? Toplumun ahlakı yerlerde sürünüyorda ondan. Aileler de umursamıyor artık çocuklarını. Çocukluktan tutup eline veriyorlar telefonu, tableti yeter ki beni rahat bıraksın. Böyle ana, baba olacaksan hiç olma kardeşim. Araştırma var diyorum Almanya’da bilimsel bir araştırma yapıldı hala arayan bulur İnternette bu tür evlikler de boşanma olasılığı %64 daha fazla diyor. Alın buyrun işte

Toplam 0 beğeni