Görüntü yönetmeni eşi Mehmet Aksın ve ikizleriyle birlikte 11 yıldır yaşadığı tekneden paylaştığı tadilat fotoğraflarıyla gündem olan Yeşim Büber duruma açıklık getirdi.

Bir dönem dizilerde oyunculuk yapan ve oyunculuğu bırakıp görüntü yönetmeni eşi Mehmet Aksın ve ikiz çocuklarıyla teknede yaşayan Yeşim Büber, şimdilerde ‘yüzen evinde’ tadilat yapıyor.

11 yıldır deniz üstünde yaşayan Yeşim Büber, şimdi ailesiyle Fethiye’de: “Teknede yaşama alıştık. Şu anda Fethiye’de bir iskeledeyiz, buraya demirledik. Yılın 7-8 ayı ise seferi oluyoruz, devamlı dolaşıyoruz. Öyle düşünüldüğü gibi üşümüyoruz, sobamız, sıcak suyumuz var. Teknemiz fiber olmadığı için özel yalıtımlı ve ihtiyaç duyduğumuz her şeye sahip.” Büber oyunculuğa dönüp dönmeyeceği sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Mesleği bırakmadım. İstediğim gibi bir proje olursa neden olmasın? Ama İstanbul’a yerleşmem gerekirse zor.”

43 yaşındaki oyuncu yeni karelerinin altına "Dün paylaştığım postu okuyanlar arasında durumuma üzülenler, acı çektiğimizi düşünenler olmuş. Ben de bir kaç keyifli fotoğraf koyayım dedim" notu düştü. 

Teknesinin mutfak lavabosuna oturmuş tezgahın kenarlarını kazırken çekilen fotoğrafını Instagram’da paylaşan Yeşim Büber, yaptığı işlemi “Artık yenilenmesi şart olan mutfak ve banyo tezgahlarını sökmekle uğraşıyoruz” diye açıkladı. Oyuncu, tekne yaşamının zorluklarını da dile getirdi: “Nadir hastalanan çocuklarımız tam da bugün hastalandı. Hep soruyorsunuz ya ‘Teknede yaşamak zor değil mi?’ diye. Evet bazen zor.”

İLİŞKİLİ HABER

Evliliklerini bitiren Cenk Küpeli ile Demet Şener arasında 'düğün' krizi devam ediyor!

İLİŞKİLİ HABER

Cristiano Ronaldo'ya soruşturma!

İLİŞKİLİ HABER

Bakan Ersoy'dan 'Five Eyes' setine sürpriz ziyaret!

BİR YORUM YAPIN 0