YASEMİN / 29.02.2020 09:15

Nazlı Çelik'ten duygulandıran sözler: Yine biz bizeyiz

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, İdlib'de kalleş pusuda şehit düşen 33 askerimiz için yaptığı konuşmayla milyonların sesi oldu.

Nazlı Çelik konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Yastayız. Tüm Türkiye, gözyaşlarımızı içimize atıyoruz. Soğukkanlı, sakin kalmaya çalışıyoruz ama acımız kadar büyük öfkemiz. Çünkü sırtımızdan hançerlendik bir kez daha. Arkadan vurulduk. Askerlerimizi kurban verdik çünkü kalleşlik yaptılar. Barışı korumak için Suriyeli sivilleri ölümden kurtarmak için göndermiştik oğullarımızı. Mehmetlerimizi... Rusya ile bir anlaşma yapılmış sınır çizilmişti. O sınır içinde görevdeydiler. Çatışmada değil, kalleş pusuya düştüler. Şehit oldular. Ve yine biz bizeyiz. O hep söylenen slogan var ya; Türk'ün Türk'ten başka dostu yok diye. İşte yine o söz var dilimizde. Çünkü yine biz, sadece bizimleyiz. Kimsemiz yok başka. Sadece ve sadece bizimleyiz. Ben biliyorum; siz de bilin. İnanın ve hiç unutmayın; sadece biz bize olsak bile, biz bize yeteriz."

 

SIRADAKİ VİDEO
 • rayd 02.03.2020 13:22 /

  Başka söze ne hacet

 • hmd 02.03.2020 12:32 /

  Güzel bir söz ama, Türkün Türkden başka dostu yok dersek, bize dost olan diğer ülke insanlarını,Pakistan, Malezya, Endonezya, Katar, Azerbaycan, Özbekistan ve hatta Ukrayna gibi dost ve kardeş ülke insanlarını rencide etmiş olmaz mıyız?

 • HİKMET ÇABUK 02.03.2020 11:48 /

  ömrün uzun olsun inşallah.

 • Ağlamak istiyorum. 02.03.2020 11:24 / 1 kişi beğenmiş /

  Ağlama bacım ağlama yaşanacak daha güzel günler var bu Aziz Türk Şehitlerin kanı yerde kalmayacaktır dünya var oldukça biz bu münafıklarla savaşacağız kanımızın son damlasına kadar ya ölüm ya istiklal her şey vatan için.

 • Abdülhamit 02.03.2020 10:13 / 1 kişi beğenmiş /

  Şehitlerimize bir kez daha Allah Rahmet eylesin. Mekanları cennet bahçesi olsun. Sevdiklerine ve Ülkemize Sabırlar diliyorum. Vatansever bir hanım olan Nazlı Hanıma da saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Son eklenen videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla