YASEMİN / 30.07.2022 16:33

Ebru Yaşar'dan alkışlanacak hareket! Hatıra ormanı kuruyor...

Ebru Yaşar, farkındalık projesi kapsamında hatıra ormanı yaptıracağı 6 açık hava konser serisinin birincisini dün akşam gerçekleştirdi. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Gelen tüm seyircilerime teşekkür ediyorum. Güzel bir müzik şöleni yaşayacağız. Bu akşam ben çok heyecanlıyım.” dedi.

"ESKİŞEHİR'DE BİR ORMAN KURMAYA KARAR VERDİM"

Ünlü şarkıcı, daha sonra sahnesine geçti ve iki saat boyunca en güzel eserlerini seslendirdi.

Bir ara seyircisine de konuşan Yaşar, şunları söyledi:

“Sizlerden güç alarak, sizlerin sevgisine ve gücüne sığınarak Eskişehir'de bir orman kurmaya karar verdim. Bu yaz yapacağım bütün konserlerle beraber hepimiz bu ormanın bir dalı, bir yaprağı, bir ağacı olduk. Yani gelecek nesillere ne bırakacağız? Çocuklarımıza ne bırakacağız? Nefesimiz ormanlar... Bu açık havalar da bunu o kadar iyi anlatıyor ki... 

"NE KADAR GÜZEL BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ"

Ne kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz. Ama ormanlar yanıyor. Dedim ki; 'Hep beraber orman kuralım'. Bütün arkadaşlarımızın desteğiyle, sizlerle beraber bir orman oluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız... Buraya gelerek çevremiz için, ülkemiz için, dünyamız için, çok güzel bir şey yaptınız. Çok teşekkür ediyorum. Sizler adına da, kendi adıma da çok mutluyum.”

SIRADAKİ VİDEO

Son eklenen videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla