YASEMİN / 01.03.2024 14:47

İbrahim Tatlıses şakası yaptı ölüm tehdidi aldı! Komedyen Özkan Çelik yargı yolunu tuttu

Komedyen Özkan Çelik, komedi kariyerine yeni başlamış ve komedi kulüplerinde sahne alarak adını duyurmaya çalışıyordu. Birçok konuya ilişkin çeşitli şakalar yapan Çelik, bu kez yaptığı şakadan ötürü başını derde soktu. Özkan Çelik, sahnede İbrahim Tatlıses'ın 2011'de silahlı saldırı sonucu vurulup ağır yaralanması hakkında bir şaka yaptı ve bu şakanın videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Çelik, Tatlıses şakası yüzünden kimliği belirsiz kişiler tarafından ölüm tehditleri aldı.

İBRAHİM TATLISES ŞAKASINA ÖLÜM TEHDİDİ

Özkan Çelik, BKM Mutfak komedi kulübünde yaptığı stand up'ta İbrahim Tatlıses'in 2011'de vurularak ağır yaralanmasıyla ilgili bir şaka yaptı. Şakada kimsenin tetikçinin dramından bahsetmediğine vurgu yaparak güldürmeyi hedefleyen Çelik, ölüm tehdidiyle karşılaştı.

Söz konusu şakayı sosyal medya hesabından da paylaşan Çelik yorumlarda, "Gülmeyi bırak tebessüm etmeyi aklımdan geçiremedim. Herkes yapmamalı bu işi.",  "Komik değil... İyi ki de ölmemiş dünyanın en büyük sesi. Elbette hepimiz öleceğiz lakin bu konu üzerinden bu espri çok saçma olmuş.", "Bunu komediye alet etmek çok utanç verici bir durum.", "Bence yanlış olmuş... Ne olursa olsun bu bir cinayet teşebbüsüdür... Gülmek, eğlenmek olmaz." gibi çok sayıda tepki aldı.

Eleştirel yorumlarla kalmayan ve ölüm tehditlerine varan yorumlar, komedyeni rahatsız etti. Çelik, sosyal medya hesabından hukuki süreç başlatacağını duyurdu.

SIRADAKİ VİDEO

Son eklenen videolar daha fazla

popüler videolar daha fazla