Meral Kaplan'dan 2 milyon liralık boşanma davası

24 Ekim 2017, 08:50
Meral Kaplan'dan 2 milyon liralık boşanma davası

Oyuncu Meral Kaplan, 60 yaşındaki hizmetlisi tarafından saldırıya uğramış eşinin de bu esnada kendisini izlediğini iddia etmişti.Kaplan boşanma davası açtı.

Cameron Diaz'a benzerliği ile anılan oyuncu Meral Kaplan, işadamı Erhan Kanioğlu ile 2011 yılında hayatını birleştirmişti. 

Kaplan geçtiğimiz hafta evinde çalışan 60 yaşındaki Moldovalı bakıcısının kendisini darp ettiği iddiası ile Cumhuriyet Başsavcılığına giderek suç duyurusunda bulunmuştu. Kaplan yaşadığı olayı şöyle anlatmıştı: "Bakıcımız 60 yaşındaydı. Ayrılmak istiyordu. Ben de 'Sen yavaş yavaş ayrıl, biz de başka birini bulalım' dedim. Beni ittirdi, başım betona çarptı. Ardından kalktım, vazoyu kafamda kırdı. Bir saat sürdü bu çekişme. Polise gitmemem için beni odaya kilitledi. Çığlıklarımı duyan komşularım beni kurtardı. Bakıcım beni darp ederken eşim de beni izledi. Beni en çok üzen şey eşimin bu duruma tepkisiz kalmasıydı. Yıllardır o kadınla birlikte üzerimde hâkimiyet kuruyordu. Canımı zor kurtardım. Daha sonra bakıcı benden özür diledi" 

Kaplan eşi Erhan Kanioğlu'na hem boşanma hem de manevi tazminat davası açtı.Bakıcıdan da şikayetçi olan sanatçı, "Bakıcım tarafımdan darp edildim. Eşim beni korumadı. Hatta ona yardım etti" diyerek 1 milyon lira maddi 1 milyon lirada manevi tazminat istedi. Aynı zamanda da eşinin kendisine ve kızına yaklaşmaması için 6 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Eyt mağduru 2 yıl önce Şikayet Et
    Sarışın güzel ama huzur yok. Dünyanın civisi çıkmış .
    Cevapla