Ezgi Mola: Çocuğumla beraber büyümek istiyorum

20 Ekim 2018, 09:01
Ezgi Mola: Çocuğumla beraber büyümek istiyorum

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bir dergi için muhabirlerin sorularını yanıtladı. Mola, evlilik ve çocuk sorusuna 'Çocuğumla beraber büyümek istiyorum' yanıtını verdi.

Film çekimleri biter bitmez kendine YouTube kanalı açan  Ezgi Mola, sosyal medyanın bambaşka bir platform olduğunu, sinema ve dizi dünyasından ayrıştığını da ifade etti: "Star bir kadının, kış gelince pijamasının üzerine çoraplarını çekip uyuyor olduğunu görmek bana kendimi iyi hissettiriyor. Empati duygusu çok önemli. Ben ünlülere baktığımda hep öyle hissediyorum."

Ezgi Mola, "Ama sen de bir ünlü değil misin?" sorusuna ise gülerek "Ama ben kendimi öyle hissetmiyorum. Ben bir ünlüye bakarken, tam bir hayran oluyorum" diye yanıt verdi.

'KÖPEĞİM BENİM YÜREĞİMİ SIZLATIYOR'

Ünlü oyuncu çocukken aldıklarının karakter özelliklerini oluşturduğuna inandığını söyledi. Oyuncu, "Ben, sebepleriyle–sonuçlarıyla, ayıbı akıl süzgecimden geçirerek anlamak ve anlatmak istiyorum. Çocuğu böyle yetiştirdiğinde daha farklı olacağından eminim" dedi ve  "Ben de çocuk sahibi olmak isterim. Çok da iyi bakabileceğime eminim. Çocuğumla beraber büyümek istiyorum. Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor, çocuğum olduğunu düşünüyorum, o duyguyu aklım almıyor, heyecandan ölüyorum. 20 yaşımda da böyleydim, şimdi de aynıyım." diyerek sözlerini noktaladı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • 571 1 yıl önce Şikayet Et
    Evlen bacım o zaman
    Cevapla