Hülya Koçyiğit ile Yavuz Bingöl'ü hedef aldılar

16 Kasım 2018, 10:28
Hülya Koçyiğit ile Yavuz Bingöl'ü hedef aldılar

Ülkemizin kıymetli sanatçılarını vatanını sevdikleri için kötülemek isteyen infaz çetesi, yeniden harekete geçti.

Vatansever oldukları için bazı kesimin hedef kitlesi haline gelerek, organize olarak hareketlenen infaz çetesi, bu defa da kıymetli sanatçılarımız Hülya Koçyiğit ile Yavuz Bingöl'ü hedef aldı. Çirkin söz ve hakaretlerde bulunan bu kesimin amacı; insanlar arasında bozgunculuk oluşturmak, devletini seven sanatçıları halka karşı kötülemek ve milletin bütünlüğünü bölüp parçalamak.

ŞİMDİ DE O İSİMLERİN ÜZERİNE OYNUYORLAR!

Bu seferde o kesimin çirkin sözlerine maruz kalan ünlü isimler Hülya Koçyiğit ile Yavuz Bingöl oldu. Sanatçı Hülya Koçyiğit, Kültür Sanat Politikaları Kurulu'nun toplantısına yetişmeye çalışırken topuğunu çatlatmıştı. Bu haber üzerine, medya üzerinden usta oyuncuya iftira atılarak halka kötü gösterilmeye çalışıldı. Bir zamanlar aynısını Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı sözcülüğü ve genel sekreter yardımcılığını yapan İbrahim Kalın ile aynı sahnede türkü söylediği için sanatçı Yavuz Bingöl hakkında asparagas haberler yapılmıştı.

BAĞLAMAYA ÇİFTE YALANLAMA

Geçtiğimiz gün sosyal medyada konuşulan konulardan birisi de sanatçı Yavuz Bingöl ile ilgili uydurulan haber oldu. İddialara göre Bingöl, MEB ile yürüttüğü ortak sosyal sorumluluk projesini devlete bağlama satmak için yaptı. Ortaya atılan bu çirkin iftirayı Bingöl ile bakanlık doğru olmadığını ifade etse de sırf lekelemek için bu iftirayı atanlar cevabı duymazdan geldi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Sabri Özdemir 1 yıl önce Şikayet Et
    Vatanını seven güzel insanları çekemeyen hainler kahr olsun. Kinlerinde boğulurlar inşallah.
    Cevapla