Bade İşçil'den "çocuklar gibi utandım" açıklaması!

10 Şubat 2020, 10:28
Bade İşçil'den "çocuklar gibi utandım" açıklaması!

Oyuncu Bade İşçil, alışveriş merkezinde oğlu azur ile dondurma yerken objektiflere yakalandı.

Oyuncu Bade İşçil,boşandığı eşi Malkoç Süalp'ten olan oğlu azur ile çıktığı kayak tatilinden döndü. Önceki gün Nişantaşı'nda alışveriş yaptılar. Çıkışta ellerinde dondurma vardı. Objektifleri gören İşçil, "Şu an çocuklar gibi utandım" şeklinde konuştu.

İŞTE O POZ;

Bade İşçil

"Şu an çocuklar gibi utandım. Hava soğuk ama Azur tutturunca dayanamayıp ve 'ruh halim için en iyi bu' diye düşünüp aldım" şeklinde açıklama yapmayı ihmal etmedi.

CEM YILMAZ'A ÜZÜLÜYORUM!

Yönetmenliğini ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın üstlendiği Karakomik filminin galasına katılan ünlü oyuncu Bade İşçil, Yılmaz hakkında samimi bir itirafta bulundu. Ünlü komedyen hakkındaki üzüntülerini dile getiren İşçil, kıyafetiyle geceye damga vuran ünlü isimler arasında yerini aldı.

Bade İşçil'den Cem Yılmaz açıklaması

İşçil, "Sanırım Cem Yılmaz'ın filmlerini dramatik yerlerinden yakalıyorum. Filmlerinde Cem'e üzüldüğüm, ağladığım çok oldu. Mesela son filminde bir gemide çalışan garsonu canlandırıyor ya, ona çok üzüldüm" şeklinde konuştu.

MUTFAK ALIŞVERİŞİNDE GÖRÜNTÜLENDİ!

Ünlü oyuncu Bade İşçil, annesi ile mutfak alışverişine çıktıktan sonra bir pastaneye uğrayıp çay içen oyuncunun "I love planet" ( Gezegenimi seviyorum) yazılı bez çantası bez çantası dikkatleri üzerine topladı. 

Bade İşçil

Geçen günlerde Nişantaşı sokaklarında yürüyen oyuncu Bade İşçil, kışlık montu ve kışlık botuyla dikkatleri üzerine topladı. Magazincilerin soruları üzerine yanıt veremeyen oyuncu, çareyi kısa bir açıklama yaparak uzaklaşmakta buldu.

Bade İşçil

Kendisini görüntüleyen muhabire "Kolay Gelsin" diye söze başlayan İşçil ardından, "Arkadaşlar artık kış geldi, sıkı giyinmek ve dikkat etmek lazım. Telefonda önemli bir konu var, başka zaman konuşuruz" şeklinde açıklama yaparak uzaklaştı.

"FAKİR KARAKTERİ OYNAMAYA TİPİM MÜSAİT DEĞİL"

Ezel dizisinde Şebnem karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Bade İşçil, her konuşmasıyla sosyal medyayı sallıyor. Geçenlerde kullandığı "Fakir karakteri oynamaya tipim müsait değil" sözü oldukça tepki toplamıştı.

Bade İşçil

Geçen gün City's Avm'de objektiflere yakalanan ünlü oyuncu yaptığı fakir betimleme sözü ile alakalı "Açıklamam yanlış anlaşıldı. Sorulan soruya o şekilde cevap verdim. Oyuncuyum, bana ne rol verilirse onu oynarım. Her şeye tipim müsait. Biz kadınız her şey gelir elimizden. Fakir olsak da yaşarız, hele ki ben anneyim, soğandan çorba yaparım Allah’a şükür" açıklamasında bulundu.

Bade İşçil haberleri

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar