Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

15 Eylül 2019, 11:20
Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Reynmen adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, bir magazin muhabirine saldırdı. Tehditler savuran fenomen, bir anda sosyal medyanın gündemine düştü. Reynmen, hem şarkıları hem de hayat hikayesiyle merak konusu oluyor. Komedyen, senarist ve yapımcı Cem Yılmaz'ın kuzeninin oğlu olan ve Ela şarkısıyla yıldızlaşan Yusuf Aktaş aslında kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? İşte Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın hayat hikayesi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile akraba olan, Reynmen takma adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, bir magazin muhabirine saldırma haberleriyle gündemde. Ela şarkısıyla bir günde tık rekoru kıran, adını Dünya listelerine yazdıran Reynmen, kendisi hakkında konuşan kişilere de cevap vermekten geri durmuyor. Magazin muhabirine saldırıp hakaretler savuran Reynmen, büyük tepki toplamaya başladı. Peki Reynmen kimdir? Bu zamana kadar neler yapmıştır? İşte Reynmen'in hayatı hakkında tüm bilinmesi gerekenler!

REYNMEN KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Reynmen

1995 yılında İstanbul'un Bağcılar ilçesinde doğdu. Liseyi açıköğretimle tamamlamıştır. Aslen Sivaslıdır. Annesinin adı Hasibe Yılmaz Aktaş'tır. Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimi almaktadır. Vine uygulamasıyla sosyal medyaya adım atmış, Scorp adlı uygulamada çektiği videolarla fenomen olmuştur. Sonrasında YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısına düet yapmıştır. Komedyen Cem Yılmaz ile Aktaş'ın annesi, dayı - hala çocuklarıdır. Annesinin kuzeni olan Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • reynmen 4 ay önce Şikayet Et
  Cok guzel
  Cevapla
 • Yıldız 4 ay önce Şikayet Et
  İyi yapmış haklı reymen çekme dediğinde saygılı olsaydı muhabir
  Cevapla
 • Vah vah 4 ay önce Şikayet Et
  Neden saldırıyorsun . Biz ünlü olamıyoruz . Yine de şikayetçisiniz.
  Cevapla
 • Reynmen fanı 5 ay önce Şikayet Et
  Reynmen vine ye hiç giriş yapmadı, ve annesinin adı Hasibe değil, Nasibe :)
  Cevapla
 • Reynmen 4 ay önce Şikayet Et
  Sen artık Benim fanım değilsin.