Tayfun Erdoğan'dan, babası Küçük Emrah'la barıştırma sözü veren Acun Ilıcalı'ya özel teşekkür!

25 Mart 2020, 13:18
Tayfun Erdoğan'dan, babası Küçük Emrah'la barıştırma sözü veren Acun Ilıcalı'ya özel teşekkür!

Küçük Emrah adıyla tanınan şarkıcı Emrah Erdoğan'ın Survivor 2020'de yarışan oğlu Tayfun Erdoğan'a, Acun Ilıcalı'dan bir söz geldi. Ilıcalı, küs olan Küçük Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan'ı barıştırabileceğini söyledi. Yarışmadan ayrılan Tayfun Erdoğan'dan Acun Ilıcalı'ya teşekkür ettiği manidar bir veda paylaşımı geldi.

Survivor yarışmasıyla yeniden gündeme gelmeye başlayan şarkıcı Küçük Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, ayrıldığı Survivor yarışması ve kendisine babası Küçük  Emrah ile barıştırma sözü veren sunucu Acun Ilıcalı'ya teşekkür ettiği bir veda paylaşımında bulundu. İşte Tayfun Erdoğan'ın o paylaşımı:

"Öncelikle hepinize merhaba, buraya ne yazsam bilemedim ! Ne desem neler desem bilemedim; şu an belki de hayatım boyunca almadığım kadar güzel mesajlar alıyorum. Ne diyebilirim ki! Hayatım boyunca hep kendi doğrularımla ilerledim ben, onları hep doğru bildim ve sanırım iyi de ettim. Hayatımda yaşamadığım birkaç tecrübe kalmıştı ama bunlardan biri o kadar zordu ki; ama bir o kadar güzel bir zorluktu kendisi… Kendisine Survivor diyoruz…"

"Yıllardır hayalini kurduğum bu yarışmanın içinde olmak çok apayrı bir duygu ve bunun için Acun Ilıcalı abiye çok teşekkür ediyorum. Beni yarışmaya almakla kalmadı, hayatta her zaman değer verdiğim bir çok şeye daha fazla değer katmama vesile olduğu için ve bizlere bana bir ağabey şefkatiyle yaklaştığı için ona tekrar teşekkür etmek istiyorum. Belki klişe olacak bu sözüm ama ‘ben sizlerin Gönüller’in birincisi olmuşum haberim yokmuş meğer’ hayatta kader diye bir şey vardır buna inanıyorum. Bu yarışmaya gelmek nasıl benim kaderimse bu şekilde ayrılmakta kaderim , şuna açıklık getirmem gerekirse dünyanın gerçekten en zor yarışması ve mental olarak bir yerden sonra çok yoruldum ben orada, sizlerin bana sarf ettiği o güzel sözlerden sonra iyi ki bu şekilde ayrılmışım diyorum başım dik bir şekilde ayrıldım oradan.

"Beni orada taşıyan karakterimdir, karakterimle geldim, karakterimle veda ediyorum. Bir gün yine Survivor izlerken dersiniz ‘burada bir Tayfun vardı, Survivor’dan sessiz sakin bir şekilde geldi geçti bu çocuk’ diye yapım ve karakterim bu! Asla yapmacık olmadım ben Survivor’da sıfırdan yeniden bir karakter oluşturup burada daha fazla kalmam lazım, kalmalıyım düşüncesiyle matematiğiyle gelmedim, ben kendi duruşumu karakterimi Survivor’a zaten evden çıkarken yanımda getirdim, iyi ki böyle geldim. Böyle gittim!"

"Ailenizde evladınıza herkese örnek bir abi insan olabilmişim ne mutlu bana. Kısa süre de taraflı tarafsız herkes beni sevmiş dedim ya ‘Gönüller’in şampiyonu olmak kalpler de taht kurmak ne biliyim kolay değil galiba bu’ Tabi bir kupayla süslemek isterdim ama bunun bir kupası yok maalesef… Benim size verebileceğim kupa saf ve temiz kalbimiz en büyük kupamız ödülümüz bu olsun ,bu saatten sonra da herkese başarılar diliyorum."

ACUN ILICALI'DAN KÜÇÜK EMRAH İLE BARIŞTIRMA SÖZÜ

Survivor'da yarışan, Küçük Emrah lakaplı oyuncu ve şarkıcı Emrah Erdoğan'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Survivor'dan ayrıldı. Erdoğan veda konuşmasında, ‘Survivor bana o kadar çok şey kattı ki, burada söyleyemeyeceğim bazı şeyleri gidince yapacağım. Çok düşündüm, düşünmek için fırsatım oldu. Özlem ne demekmiş bu bir kez daha anladım. Bana destek veren herkese çok teşekkür ederim.' açıklamasını yaptı.

Bu sırada Acun Ilıcalı, 'Seni burada tanıdım, çok sevdim. Efendi, çok iyi niyetli, temiz kalpli bir kardeşimizsin. Ben babamı genç yaşta kaybettim. O'nun yokluğunu çok hissettim hayatım boyunca annemle beraber. Senin de bu konudaki özlemini biliyorum. Belki de vesile oluruz. Şu anda benim gördüğüm, arkadaşımız sevilmeyi fazlasıyla hak ediyor.' dedi ve, 'İnşallah bizim de bir etkimiz olur ve hasret olduğun baba-oğul ilişkisine kavuşabilirsin. Bu konuda kalbim seninle olacak.' sözleriyle Emrah ve Tayfun'un barışması için destek olacağını açıkladı.

TAYFUN ERDOĞAN'DAN KÜÇÜK EMRAH İTİRAFI

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da yarışan Tayfun Erdoğan, babası şarkıcı Emrah Erdoğan hakkında çeşitli açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Tayfun son olarak babasıyla ilgili olarak, "Babam yardım etmiyor. Katkı yapmasına gerek yok. Zaten 29-30 yaşıma geldim. Kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum ama manevi olarak katkısını daha çok isterdim. Babam karşıma geçip 'Bana karşı şöyle bir yanlışın oldu' deseydi, elini öperdim. Görüşmüyoruz ki, iletişimimiz yok. Bu yüzden 'yanlışım mı oldu?' diye soramadım." açıklamasında bulundu.

Erdoğan, "En kötü ne yanlış yapmış olabilirim? Babama saygısızlığım olmadı, olduysa da bilmediğim bir şey var. İki yıl önce dizi çektiği Kapadokya'ya gittim, ama kapıdan içeri giremedim. Asistanı 'Baban seninle görüşmek istemiyor' dedi. Ben ne yapabilirim?" diyerek herkesi şaşırttı.

'ÇOK ZOR BİR ÇOCUKLUK GEÇİRDİM'

Survivor 2020'de yarışan Tayfun Erdoğan, babası Emrah ile yaşadığı ve kamuoyunun da dikkatini çeken olaylar hakkında konuştu. Tayfun Erdoğan, "Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum. Çocukluğumdan beri ben babamı hiç tanımadım. Babamı ilk kez 7 yaşında bir televizyon ekranında gördüm. Daha önce babamı hiç görmemiştim." açıklamasında bulundu.

tayfun erdoğan küçük emrah

BABASI EMRAH İLE KÜS

Yeşilçam filmlerinde Küçük Emrah adıyla tanınan şarkıcı ve oyuncu Emrah Erdoğan, oğlu Tayfun Erdoğan ile olan küslüğünü sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda askere giden Tayfun Erdoğan, asker uğurlamasından bir kareyi paylaşmış ve fotoğrafın altına, 'Dimdik gidiyorum, boynum bükük olarak değil asla merak etme annem.... Bugünümde de yanımda oldun her günümde olduğun gibi yine kimseye gerek olmadığını gösterdin koca yürekli annem... Herkes Allah'a emanet olsun, yarın birliğimize teslim oluyoruz.' ifadelerine yer vermişti.

Emrah Erdoğan'a görüldüğü bir mağazada, oğlu Tayfun Erdoğan'ın askere gitmesi soruldu. Oğlunun ismini duyduğu anda suratı asılan ve keyfi kaçan Emrah, 'İyi akşamlar' diyerek bulunduğu mağazadan hızlıca çıktı. 

Emrah Erdoğan

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
43 Yorum Var
 • Gerçek Baba 3 gün önce Şikayet Et
  Tayfun kardeş öncelikle bu yaşa kadsr Annenin sana verdiği destekle gelmişin. Bak ne mutlu sana kimseye muhtaç kalmadan bu duruma getirmiş seni. Emrah denen şahıs gözü para hırsı bürümüş. O şahsiyetten sana babalık olmaz.Sen doğru yolda devam et. Annen zaten gereken babalığıda yapmış sana Senin Emrah denen şahsiyetle baba eksikliği gidermene gerek yok. Hayatında olması sana zarar verecektir. Sen hayatı daha hırsla mücadele ile devam et Seneler sonra senin değerini anlayacak Ama sende ona o yalnızğını hissettireceksin O zaman seni anlayacaktır
  Cevapla
 • Baba 3 gün önce Şikayet Et
  Kalite asla tesadüf değildir tayfun kardeşim sen baba özlemi için gitmişsin adam asistanıyla seni göndermiş görmek istememiş babandır saygısızlık yapma ah alma ama bu şahıstan sana zaten hayır gelmez
  Cevapla
 • nazli 3 gün önce Şikayet Et
  insallah baban kendini senin yerine koyarda senin neler yasadigini anlar biz babanin sarkilariyla buyuduk nerdeyse ve sende babanin ikizisin insallah seninle arani duzeltir
  Cevapla
 • Hava 3 gün önce Şikayet Et
  Ben içimden gelenleri yazicam bir insan bukadarmı kötü olur bir baba olmaz olsun öyle baba sen allah katindada evlatligini belli ettin babamda babam yandin tayfuncum birak onu zatenyoktu yoksay ugrasma o insan, baban ama nefret ettik yokboyle bir insan insandeyil o bence hayvanlar bile ondan iyi yavrularini birakmiyorlar
  Cevapla
 • Sinan 3 gün önce Şikayet Et
  emrahın annesiindede suç var sonuçta babaannesi tayfunun allahtan korkmuyorlar demek ki
 • Sibel özkal 3 gün önce Şikayet Et
  Allah yardımcın olsun oğlum o emrah da senin hayatta imtihanın dik dur Allaha karşı hesap versin şimdi okadar şeyler yazmak isterdimki ama yine sustum herşey gönlünce olsun
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun