Sihirli Annem'in oyuncuları Gizem Güven'in doğum günü için bir arada!

30 Aralık 2019, 10:20
Sihirli Annem'in oyuncuları Gizem Güven'in doğum günü için bir arada!

2000'li yıllara damga vuran Sihirli Annem dizisinde yer alan genç oyuncular Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner, arkadaşları Gizem Güven'in doğum günü için bir araya geldi.

31 Aralık'ta doğum günü olan Gizem Güven'e arkadaşları sürpriz parti yaptı. Sihirli Annem'de beraber oynayan Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner'in düzenlediği partiye diğer oyuncularda katıldı. O anları sosyal medya hesaplarında paylaştı. 

gizem güvenin doğum günü partisinde bir araya gelen sihirli annem oyuncuları

Jennifer Boyner ve Gizem Güven 2020 yılının Kasım ayında vizyona girecek olan Sihirli Annem filminde Defne Joy Foster'in yerine kimsenin olmayacağını söyledi. Boyner, dizide Foster'ın kızı rolündeydi. Genç oyuncu "Defne ablanın yeri doldurulamaz. Onun yerine bir başkası olamaz" şeklinde konuşurken Güven ise "Defne ablanın filmde ayrı bir yeri olacak. Onun yerine bir başkası olması mümkün değil. Taci isimli köpeği seslendiren rahmetli Metin Serezli'di.  Nevra Serezli yine var ama Taci isimli köpeği kim seslendirecek bilmiyorum" dedi. 

gizem güven

EMİNE ÜN İLE PAYLAŞIM!

Sihirli Annem dizisinin 3 çocuk yıldızı Jennifer Boyner, Gizem Güven ve Zeynep Özkaya son zamanlarda hiç ayrılmıyor. Oyuncular her davete beraber katılıp boy gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde de bir araya gelen oyuncular yapımcılara üçlü paket sunmak istediklerini söylemişlerdi. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Emine Ün'ün de katıldığı bir davete katılan oyuncular paylaşım yapmayı ihmal etmedi. 

emine ün, jennijer boyner, zeynep özkaya, gizem güven

HEP BİR ARADALAR

Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları sık sık bir araya gelmeye başladı. Dizide kuzen olan Gizem Güven ve Jennifer Boyner, bir markanın tanıtımı için geçtiğimiz aylarda bir araya gelmişlerdi. Tanıtım boyunca birbirlerinin yanında olan ikili o anlara dair sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

Gizem Güven ve Jennifer Boyner

Gizem Güven ile Jennifer Boyner, 2003 - 2012 yılları arasında dizi olarak yayınlanan Sihirli Annem'in film olarak çekileceği söylenmişti.

sihirli annem oyuncuları

Ağustos ayında başlayan çekimlerle ilgili "Çekimler Ağustos gibi başlayacak. Kadroda biz varız ama diğer oyuncuları bilmiyoruz." şeklinde konuşmuşlardı. Genç oyuncular geçtiğimiz gün yeni bir fotoğraf paylaştı. 

gizem güven

Bir şampuan markasının düzenlediği etkinliğe katılan Sihirli Annem dizisinin yıldız oyuncuları gece damga vurmuştu.. Yıllar sonra bir araya gelen Gizem Güven, Jennifer Boyner ve Zeynep Özkaya güzellikleri ile ilgi odağı olmuşlardı. 2000'li yıllarda çocuk halleri ile ekranlarda yer alan oyuncuların değişimi hayran bıraktırdı.

gizem güven

Güven, daha önceki bir röportajında "Biz dizide kardeşi oynuyorduk ama gerçek hayatta da kardeş gibiydik. Hiç kopmadık. Bir süredir YouTube projemiz var, orada yine beraberiz. Kan bağımız olmasa da can bağımız var." şeklinde konuşmuştu.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar