Şarkıcı Bengü'den üzen haber! Sürekli kalp çarpıntısı...

25 Ocak 2020, 11:10
Şarkıcı Bengü'den üzen haber! Sürekli kalp çarpıntısı...

Kızı Zeynep'i kucağına almanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Bengü, ardı ardına yaşanan felaketlerin sonrasında üzen bir mesaj paylaştı.

Anne olduktan sonra çocuğuyla birlikte olan paylaşımlarına ağırlık veren Bengü, adeta ardı ardına gelen kaza ve felaket haberlerinden sonra sürekli olarak kalp çarpıntısı yaşadığını söyleyen Bengü şu satırları paylaştı: 

KIZINA DUYGUSAL MESAJ!

Şarkıcı Bengü kızı Zeynep bebekle çektiği pozu Instagram'dan yayınladı. Takipçileri tarafından kızının yüzünü göster denilen Bengü, yine sırtı dönük bir şekilde fotoğraf paylaştı. Gönderinin altına ise "Bana ihtiyacın olduğunda , elini her uzattığında orada olacağım canım kızım.." notunu düştü.

bengü

ZEYNEP BEBEĞE 1 MİLYONLUK TEKLİF!

Anne olduktan sonra reklam teklifleri almaya başlayan Bengü, 1 milyon liralık teklifi geri çevirmedi. Bengü, bir bebek giyim markasının yüzü oldu. 1 yıllık sözleşmeye imza atan Bengü, 3 reklam filmi çekecek. 1 Ocak’ta yayımlanacak reklam filminde şarkıcı, Kayahan’ın ‘E Bebeğim’ adlı şarkısını seslendirdi.

İş insanı Selim Selimoğlu ile Ağustos 2018'de nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep'i kucağına aldı. Doğum Acıbadem’de bulunan özel bir hastanede uzman doktorlar tarafından gerçekleşti. Şimdilerde 1,5 aylık olan Zeynep bebekle fotoğrafını paylaşan Bengü imajında değişiklik yaptı. 40 yaşındaki şarkıcı yeni sosyal medya hesabından "Yeni saçlarım ve ben" notuyla paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Bengü'ye iltifat dolu yorum yağdı. Saçlarını sarıya boyatan Bengü'ye takipçileri "En güzel anne" yorumlarını yaptılar.

bengü

BENGÜ'DEN ANNELERE TAVSİYELER!

Doğumdan kısa bir süre sonra sahnelere dönen Bengü, Dünya Emzirme Haftası’nı bu mesajla kutladı:

BENGÜ

"Bu hafta emzirme haftası...Benim de bebeğimi böyle omuzuma yatırıp derin bir nefes alıp şükrettiğim günlerden biri bugün...Doğuma hazırlanırken birçok detayı okuyup, araştırıp öğrenen ben; emzirmenin önemini altın harflerle manşetime yazarken, bu kadar zorlu bir yola gireceğimi bilmiyordum..."

"HEPSİNİ BEN DE YAŞADIM"

"Beni takip eden anneler az çok neler atlattığımı tahmin ediyordur...Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan...Pes etmemeliyim dedim, etrafı, söylenenleri, kötü insanları, herkesi bir kenara atıp bebeğimle kurduğum bağı büyütüp; o zorlu süreçten geçiverdim...Uzun uzun yazabilsem keşke ama sanırım emzirmeyle de ilgili bir kısa video çekip anlatmalıyım."

HEDİYELERİ BAĞIŞLADI

Bengü; hem hamilelik döneminde hem de doğumdan sonra kendisine hediye edilen; hamile elbiseleri, bebek malzemeleri, oyuncaklar, bebek sağlık ürünlerini 1000 anne adayına hediye ettiği öğrenildi..Bununla da yetinmeyen Bengü, 300 anne adayına da türlü hediyeler gönderdi.

bengü

VAKIFLA PAYLAŞACAK!

Bengü anne olduktan sonra kendisine bir firmadan gelen astronomik ücretli reklam teklifine de 'Evet' dedi. Bengü bu reklamdan gelen kazancın yarısını da çocuklar için çalışan bir vakıfla paylaşacak.

bengü

Sağlıklı bir doğum sonrası uzun süre paylaşım yapmayan şarkıcı, son olarak takipçilerine bir fotoğraf sunmuştu. Geçtiğimiz gün ise ünlü şarkıcı doğum anlarına dair hazırlanan videoyu yayımladı. 

TIKLA OKU: EPİDURAL (NORMAL DOĞUM) NEDİR? AĞRISIZ DOĞUM...

bengü

DOĞUM ÖNCESİ FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

Bengü, dün akşam saatlerinde doğum girmeden önce ailesiyle olduğu bir kereyi de sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Fatma 5 ay önce Şikayet Et
  Anneligini kutlarım.Dilerim kendisi gibi Alton kalpli bir insan yetiştirir.
  Cevapla
 • Bilal 6 ay önce Şikayet Et
  Evliliklerine Ahirete kadar gerçekten sürdürebilirse Magazinsel dünyaya kapılmaz Kocasına ve Evladına sahip çıkarsa Allah Bengü ye en güzel hediye olan Annelik duygularını daha çok tattırsın.Seviyorum seni Bengü.
  Cevapla
 • Yasmin 4 ay önce Şikayet Et
  Allah hayırlı sağlıklı ömür nasip etsin Allah'tan gelen en güzel hediye